Księżniczka Beatrice rozrabia w męskich toaletach

Męskie toalety zdecydowanie nie należą do miejsc, gdzie można się spodziewać spotkania kogoś z rodziny królewskiej. Okazuje się jednak, że nie jest to niemożliwe. Piąta w kolejce do tronu, Księżniczka Beatrice, urządziła swojemu chłopakowi awanturę nie bacząc na miejsce, w którym się znajdowali i inne osoby.

 

Zakochana para pojechała do Nowego Jorku na przyjęcie wydane przez firmę, w której pracuje Dave, Virgin Galactic. 25-latek pracuje dla szefa koncernu, więc jak wszyscy inny koledzy, musiał zgodzić się na fantazyjne pomalowanie twarzy. Zapewne źle czuł się z brokatem na twarzy, więc pod koniec poszedł do toalety, by go zmyć. To nie spodobało się księżniczce.

Bea uważała, że wygląda zabawnie, więc próbowała zmusić go do niezmywania makijażu - mówi świadek gazecie Daily Mail. - W toalecie było kilku mężczyzn i wszyscy stali, jak słupy soli, gdy ona wpadła i krzyczała na zażenowanego chłopaka. Kłótnia była naprawdę ostra, głównie za jej sprawą. W końcu on podkulił ogon i poddał się woli dziewczyny. Zostawił brokat na twarzy.

Impreza promująca odbyła się w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej. Świętowano wprowadzanie możliwości polecenia w kosmos dla "zwykłych" śmiertelników. Niestety, nie jest to przywilej dla wszystkich. Księżniczka Beatrice z pewnością wykorzysta tę możliwość - zarezerwowała już lot, którego cena wynosi 100,000 funtów.

 

Zwykli śmiertelnicy mogą raczej zapomnieć o locie w kosmos!

 

Doniesienia z życia gwiazd na Wyspach znajdziecie TUTAJ!

 

Więcej o:
Komentarze (80)
Księżniczka Beatrice rozrabia w męskich toaletach
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  spox heh

 • Gość: Gość

  0

  Jestem pierwsza hehe ale jaja <lol>

 • Gość: Gość

  0

  konskie mordy straszne

 • Gość: Gość

  0

  a podobno czarny wyszczupla... szkoda ze po nich tego nie widac...

 • Gość: Gość

  0

  czy one są ładne xD??????

 • Gość: Gość

  0

  współczuje temu chłopakowi niech zostawi warjatke:)

 • Gość: Gość

  0

  buhahahahaha fajnie

 • Gość: Gość

  0

  jaka idiotka!!!!!! Boze swiety czy ona jest blondynka???i ona na tron juz lepsza by byla doda albo frytka!!!!!!!!Spalic ja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX