Matthew McConaughey będzie tatusiem!

Nie mamy pojęcia, czy w USA wprowadzono gigantyczne becikowe, ale ostatnimi czasy wszystkie gwiazdy są w ciąży. Teraz przystojny Matthew McConaughey donosi na swojej stronie internetowej, że jego partnerka jest w stanie błogosławionym.
McConaughey będzie tatusiem! Będzie junior! Nie mamy pojęcia, czy w USA wprowadzono gigantyczne becikowe, ale ostatnimi czasy wszystkie gwiazdy są w ciąży. Teraz przystojny Matthew McConaughey donosi na swojej stronie internetowej, że jego partnerka jest w stanie błogosławionym. Przyszła mama Camila Alves jest już w trzecim miesiącu, a dziecko rozwija się doskonale. Znany aktor nie potrafi ukryć swojego szczęścia i nie może doczekać się momentu rozwiązania. Na entuzjazmie się nie kończy - Matthew zdaje sobie sprawę z czekających go obowiązków i wyrzeczeń. Zaczną się pieluchy, karmienie po nocach i zero życia rozrywkowego. Cieszymy się wraz z Matthew i życzymy wszystkiego dobrego!

 

Przyszła mama Camila Alves jest już w trzecim miesiącu, a dziecko rozwija się doskonale.

 

 

Znany aktor nie potrafi ukryć swojego szczęścia i nie może doczekać się momentu rozwiązania. Na entuzjazmie się nie kończy - Matthew zdaje sobie sprawę z czekających go obowiązków i wyrzeczeń. Zaczną się pieluchy, karmienie po nicach i zero życia rozrywkowego.Cieszymy się wraz zMatthew i życzymy wszystkiego dobrego!

 

maxell