Jude Law drży o bezpieczeństwo swoich dzieci

Jude Law jest przerażony. Złodzieje włamali się do londyńskiego domu jego byłej żony, Sadie Frost. To właśnie tam na co dzień przebywają dzieci aktora: 11-letni Rafferty, 7-letnia Iris i 5-letni Rudy.

 

Do zdarzenia doszło 11. stycznia pomiędzy 19 a 20. Londyńska policja informuje, że z domu kobiety zginęły rzeczy osobiste i laptop.

Choć Jude Law nie jest już mężem Sadie Frost, dba o bezpieczeństwo jej oraz ich dzieci. Podobno aktor był mocno zszokowany wiadomością o rabunku.

Jude naprawdę dba o Sadie i bardzo zdenerwowała go wieść o włamaniu. Pierwsze, o czym pomyślał, to ona i dzieci. To zdarzenie wytrąciło Sadie z równowagi, a Jude jest po to, by jej pomóc - mówi źródło.

Złodzieje zabrali gotówkę, karty kredytowe i laptopa. Myśleli prawdopodobnie, iż zawiera on cenne zdjęcia. Sadie ma wielu przyjaciół wśród największych brytyjskich gwiazd. Warto wymienić chociażby Kate Moss i Davinię Taylor. Laptop zawierający ich prywatne zdjęcia jest z pewnością wiele wart.

 

Sadie martwi się przede wszystkim o bezpieczeństwo swoje i dzieci. Obecnie robi wszystko, by zabezpieczyć się przed kolejnym włamaniem. Ma też nadzieję, że uda jej się odzyskać komputer. Ostatnią rzeczą, jakiej by chciała, byłby widok prywatnych zdjęć w Internecie.

 

To nie pierwsze włamanie do domu byłej żony Jude'a Lawa. W zeszłym roku skradziono jej samochód, pieniądze, książeczki czekowe i prywatne fotografie.

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Jude Law drży o bezpieczeństwo swoich dzieci
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  chce byc niania jego dzieci...

 • Gość: Gość

  0

  zawsze bylam 1,2,3 a teraz 10!!!!!!! to skandal

 • Gość: Gość

  0

  o boże!! jesteś pierwsza po raz pierwszy?? nareszcie się udało:/ boshe!!! ŻAL MI CIEBIE... a co do artykułu: (nie stać go na alarm-jesteście żałośni) mnie jej szkoda...wiadomo, że nikt nie chciał by być okradziony, ale ukradnięcie laptoka ze zdjęciami gwiazd jest ŻAŁOSNE!!!

 • Gość: Gość

  0

  powinna alarm zainstalowac ,Anglia to nie Polska

 • Gość: Gość

  0

  jak sie jest tak bogatym no to coz......pewnie niedlugo bedziemy ogladac zdjecia w internecie...<lans>

 • Gość: Gość

  0

  Jahu wkońcu pierwsza !:D

 • Gość: Gość

  0

  Nie stac go na alarm.

 • Gość: Gość

  0

  Ej ale jesteście popie..ni z ty 11111 i 2...zal z was normalnie..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX