Scarlett Johansson zagra żonę Curta Cobaina!

Muza Woodego Allena - Scarlett Johansson dostała propozycję zagrania w filmie "Heavier Than Heaven". Piękna Scarlett wcieli się w postać cieszącej się w USA "złą sławą" piosenkarki Courtney Love!
Johansson zagra żonę Cobaina! Scarlett jak Courtney Love! Muza Woodego Allena dostała propozycję zagrania w filmie "Heavier Than Heaven". Piękna Scarlett Johansson wcieli się w postać cieszącej się w USA "złą sławą" piosenkarki Courtney Love! Courtney Love od wielu lat uchodzi w Stanach za tzw. niezrównoważoną pijaczkę. Ostatnio piosenkarka wymyśliła, że wyprodukuje film "Heavier Than Heaven" oparty na biografii jej tragicznie zmarłego męża Curta Cobaina. Budżet filmu wyniesie 60 milionów dolarów. Legendarnego muzyka zagra Ryan Gosling. Dziennik "The Mirror" doniósł, że to sama Courtney Love zadecydowała, kto wcieli się w rolę głównych bohaterów.

 

Courtney Love (na zdjęciu poniżej) od wielu lat uchodzi w Stanach za tzw. niezrównoważoną pijaczkę. Ostatnio piosenkarka wymyśliła, że wyprodukuje film "Heavier Than Heaven" oparty na biografii jej tragicznie zmarłego męża Curta Cobaina. Budżet filmu wyniesie 60 milionów dolarów. Legendarnego muzyka zagra Ryan Gosling. Dziennik "The Mirror" doniósł, że to sama Courtney Love zadecydowała, kto wcieli się w rolę głównych bohaterów.

 

 

A to dla przypomnienia: Curt Cobain i jej kultowy zespół Nirvana w kultowym kawałku "Smells Like Teen Spirit".

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (74)
Scarlett Johansson zagra żonę Curta Cobaina!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  zaden film nie odda tego jakim czlowiekiem byl Kurt [*]

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  JEJ zespół Nirvana?? CURT Cobain?? Ludzie!! Kto to pisał?!?! On mówił, że nie lubi rozgłosu, a to robi wszystko, żeby było tak jak tylko ONA chce! Leci tylko na pieniądze. I to ONA zleciła zabicie Kurta! Podła kretynka!
  Miliony fanów pamięta o Kurcie. Pamiętajmy zawsze! [*]

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  czytam ostatnie zdanie i nie wierze........... JEJ kultowy zespol nirvana ??!!??!! jej czyli czyj ?!?!?! bo chyba nie courtney love...... kto to w ogole napisal ??!! no i jak to masakrycznie wyglada CURT COBAIN.... ?? slowo curt znaczy szorstki, ordynarny, zwiezly....nie wiem czy tak nazywal sie lider najwiekszege grunge'owego zespolu?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!! to obraza dla wszystkich fanow nirvany!!!!! autor dobrze zrobil, ze sie nie podpisal..przynajmniej nie przyznaje sie do tych BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ale dupy daliście! Pisze się Kurt a nie Curt!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Samobójstwo jej b. męża jest pod znakiem zapytania i wielu podejrzewa że to ona go zabiła lub kogoś wynajęła, a ta śmie kręcić o nim film ????
  Kurt się w grobie przewraca ........ !!!!!!!!!!
  EHH !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  kocham Nirvane kocham ten kawalek

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Scarlett w roli Courtney?! Boże, widzisz i nie grzmisz... zapowiada się jakaś szmira. btw, KURT jest niepowtarzalny i napewno jakiś aktorzyna nie będzie dość wyrazisty aby w pełni oddać charakter Legendy Grunge'a.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  po 1 pisze sie KURT a po 2 to nie JEJ tylko J E G O !!!!! pogratulowac inteligencji analfabecie ktory to pisal <brawo>

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  to będzie bardzo trudne wcielić się w kogoś takiego jak Courtney

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX