Rihanna jest maniaczką tatuaży

Dobrze wiemy, że Rihanna często szokuje swoich fanów. Często pisaliśmy o jej rzekomych romansach, którym jednak gwiazda zaprzeczyła. Teraz jednak miarka się przebrała. O co chodzi?
Rihanna jest maniaczką tatuaży Tatuaż ważniejszy od bezpieczeństwa? Dobrze wiemy, że Rihanna często szokuje swoich fanów. Często pisaliśmy o jej rzekomych romansach, którym jednak gwiazda zaprzeczała. Teraz miarka się przebrała. Ostatnio widziano Rihannę korzystającą z usług salonu tatuażu w Los Angeles. Nie jest to oczywiście zabronione i tego nie krytykujemy. Gdy usłyszeliśmy jednak jej wypowiedź, spadły nam kapcie: - Jestem niesamowicie zaintrygowana tatuażami, które stały się moją pasją. Zaczęłam badać dokładniej ich historię i pochodzenie. Gdy spodoba mi się jakiś wzór, natychmiast go robię. Nie dbam o bezpieczeństwo. Żyje się przecież raz - powiedziała. Jak dowiedział się plotek, młoda gwiazdka posiada już co najmniej sześć tatuaży w różnych miejscach ciała. Czyżby miała zastąpić głównego bohatera "Skazanego na śmierć"? Na pewno byłoby ciekawie.

 

Ostatnio widziano Rihannę korzystającą z usług salonu tatuażu w Los Angeles. Nie jest to oczywiście zabronione i tego nie krytykujemy.

 

 

Gdy usłyszeliśmy jednak jej wypowiedź, spadły nam kapcie:

Jestem niesamowicie zaintrygowana tatuażami, które stały się moją pasją. Zaczęłam badać dokładniej ich historię i pochodzenie. Gdy spodoba mi się jakiś wzór natychmiast go robię. Nie dbam o bezpieczeństwo. Żyje się przecież raz.


Jak dowiedział się plotek, młoda gwiazdka posiada już conajmniej sześć tatuaży w różnych miejscach ciała.Czyżby miała zastąpić głównego bohatera "Skazanego na śmierć"? Na pewno byłoby ciekawie.

Więcej o:
Komentarze (244)
Rihanna jest maniaczką tatuaży
Zaloguj się
 • tygrysekewka

  Oceniono 3 razy 1

  Wszystkie tatuaże ma super!
  Odczepcie sie od niej!!!!!!!!!
  Dziewczyna ma kase i w każdej chwili może je też usunąć!
  To jej ciało i wie co robi:))
  Kocham ją<333333

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Fajne ma tatuaże, czago wy od niej chcecie?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  PIERWSZA JEST RIHANNA

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jak dziewczyna lubi tatuaże to jej sprawa niewiem z czego taka afera .Każdy może sobie zrobić tatuaż to nie jest zakazane . Nie wiem po co to pisac w internecie dużo ludzi ma tatuaże i nie piszecie o tym w necie .Doda ma i nie ma afery , a tu jak by miała za to iść do wiezienia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  bardzo mi sie odaoba fota oby tak dalej ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  maniaczka???jak lubi tatuże niech sobie je robi!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  rihanna pomyliłaś sie ŻYJE SIĘ RAZ i nie można tego RAZU zmarnowac

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  ma też fajne gwiazdki z tyłu szyji

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  no i dobrze ja tez lubie tatużeee ::):):) rihannkaaa tak trzymaj :):)):):) jest świetna i kochana ;*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX