Britney Spears imprezuje i szokuje w Meksyku!

Jak donoszą meksykańskiego gazety panna Spears pojawiła się na krótkich wakacjach w luksusowym kurorcie Rosarito Beach w Meksyku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej towarzysz podróży.

Britney imprezuje w Meksyku! Spears polubiła zdjęcia? Jak donoszą meksykańskiego gazety, panna Spears pojawiła się na krótkich wakacjach w luksusowym kurorcie Rosarito Beach w Meksyku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej towarzysz podróży. Okazało się, że Adnan Ghalib, z którym Britney Spears spędziła uroczy weekend, to właściciel agencji fotograficznej. Dodatkowo pracownicy tejże agencji nie odstępowali pary na krok i skrzętnie udokumentowali cały wyjazd na zdjęciach. Jak donoszą przyjaciele pary: Britney i Adnan spotykają się od jakiegoś czasu i wydają się nie widzieć świata poza sobą. Obawiamy się tylko, aby kolejny facet nie wykorzystał biednej Britney i jeszcze bardziej jej nie skompromitował.

 

Okazało się, że Adnan Ghalib, z którym Spears spędziła uroczy weekend, to właściciel agencji fotograficznej. Dodatkowo pracownicy tejże agencji nieodstępowali pary na krok i skrzętnie udokumentowali cały wyjazd na zdjęciach.

 


Jak donoszą przyjaciele pary: Britney i Adnan spotykają się od jakiegoś czasu i wydają się nie widzieć świata poza sobą.


Obawiamy się tylko, aby kolejny facet nie wykorzystał biednej Britney i jeszcze bardziej jej nie skompromitował.

 

maxell

showtime.blox.pl

 

Więcej o:
Komentarze (52)
Britney Spears imprezuje i szokuje w Meksyku!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  Wiele z Was atakuje biedną Brit,ale spójrzcie na swoja przeszłość i wasze życie czy jest takie idealne i bez skazy! Gazety wyolbrzymiają wiele spraw i dlatego w połowe nie wierze co oniej piszą. Bieda Brit została sama a on jest jej jedyną podpora. Brit jest wspaniała bo na swój majątek ciezko pracowała od młodych lat. Brit nie zasługuje na takie życie jakie ma teraz! Trzymam za nią kciuki, i Wy też trzymajcie

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda mi jej , nie widzi , ze ten ziom robi to tylko dla kasy . Naprawde mogła by se życie juz ułożyć . wziać sie w garść.

 • Gość: Gość

  0

  mam nadzieje, ze ten ma dobre zamiary a nie poleci na kase tak jak ten pi**** kewinek

 • Gość: Gość

  0

  matko ona to ma naprawde nie ruwno

 • Gość: Gość

  0

  kolejny ex,tylko pozazdroscic :P

 • Gość: Gość

  0

  glupia i juz

 • Gość: Gość

  0

  jaka ona załosna i brzydka **(

 • Gość: Gość

  0

  w zasadzie to moze ten koles sporowadzi ja troche na ziemie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX