Penn Badgley - nowy przystojniak na horyzoncie

Ciemne chmury zebrały się nad Zakiem Efronem. Pojawił się nowy młody aktor, który może zagrozić idolowi z "High School Musical". Nazywa się Penn Badgley - czytamy na kotek.pl.
Nowy przystojniak na horyzoncie Ciemne chmury zebrały się nad Zakiem Efronem. Pojawił się nowy młody aktor, który może zagrozić idolowi z "High School Musical". Nazywa się Penn Badgley. Pojawił się nowy młody aktor, który może zagrozić idolowi z "High School Musical". Nazywa się Penn Badgley. Penn Badgley jest gwiazdą nowego i bardzo popularnego serialu "Gossip Girls". Już podbił serca amerykańskich dziewcząt (tych starszych i młodszych). Znawcy tematu twierdzą zgodnie, że Penn jest realnym zagrożeniem dla Zaca Efrona. Dlaczego? Jest ciut starszy i bardziej... męskie. 

 

Penn Badgley jest gwiazdą nowego i bardzo popularnego serialu "Gossip Girls". Już podbił serca amerykańskich dziewcząt (tych starszych i młodszych).

 

 

Znawcy tematu twierdzą zgodnie, że Penn jest realnym zagrożeniem dla Zaca Efrona. Dlaczego? Jest ciut starszy i bardziej... męskie.

 

Chcesz wiedzieć o nim więcej? Wejdź na kotek.pl.