Johnny Depp nigdy nie chciał występować w filmach

Choć Depp znajduje się na samym szczycie listy najlepiej opłacanych aktorów Hollywood, aktorstwo nigdy nie było jego pasją. Traktuje je jedynie jako najszybszą drogę do zdobycia kasy, a tak naprawdę chciałby zajmować się...

 

...graniem na imprezach!

 

 

Johnny w młodości uczył się gry na gitarze, a pierwszym utworem, który potrafił zagrać w całości, było słynne "Stairway to Heaven" Led Zeppelin. Należał także do zespołu muzycznego w klimatach rock and roll, występując na niewielkich przyjęciach w rodzinnej okolicy. Aktor tak wspominał tamte czasy:

To była wolność. Bez namysłu i wątpliwości: odnalazłem swoją przyszłość.

Marzenia marzeniami, ale nie zawsze da się z nich wyżyć. Dlatego za radą przyjaciela postanowił zamienić karierę muzyczną na filmową:

Nic powiedział: "Dlaczego nie spróbujesz aktorstwa? Myślę, że nadawałbyś się do tego". Pamiętam, że odpowiedziałem: "Spróbuję wszystkiego, chłopie. Mam zamiar żyć bez dzwonienia do domu i błagania o pieniądze". Spotkałem się z jego agentką, a ona wysłała mnie na przesłuchanie do roli w filmie "Koszmar z ulicy Wiązów? i zatrudnili mnie. Nigdy nie chciałem być aktorem. To wydawało mi się najlepszą drogą do zarobienia łatwych pieniędzy. Nie obchodziło mnie, o czym były filmy. Jeśli mieli mi zapłacić, to świetnie. Taka była moja filozofia.

Jednak najlepiej łączyć przyjemne z pożytecznym: w filmie "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" Depp zaśpiewał własną piosenkę.
Więcej o:
Komentarze (72)
Johnny Depp nigdy nie chciał występować w filmach
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  J.D to geniusz. bardzo go podziwiam, ciesze sie ze jest aktorem ale jako piosenkarz napewnoo tez odnioslby sukces!!1!!! gdyby bylo wiecej takich facetow?!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Kocham Go cokolwiek robi....jest niesamowity...a śpiewa też pięknie- tak jak gra na gitarze i na ekranie........<3

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  KOCHAM GOOO<3<3!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Johnny to najfajniejszy aktor na świecie... a kapitan Jack Sparrow to jedna z jego najlepszych roli... Szkoda że w mojej okolicy nie ma takich facetów jak on... :):):)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  I tak aktorstwo mu świetnie wychodzi,on we wszystkim jest idealny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Nie traktuje tylko traktował... BOshhhh..... Johnny jest zarabisty :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Gra w zajebistych filmach

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  jak na takiego , który robił to tylko dla kasy --- to musze przyznac ,ze zajebiście mu to idzie [ tylko

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Noo Johnny jeest Wszechstronnie utelentowany! Genielny aktor, świetnie gra, śpiewa, i jet utalentowany plastycznie KC Johnny :*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX