Tom Cruise nie jest ojcem Suri?!

Katie Holmes została zapłodniona spermą założyciela scjentologów - tak według nieautoryzowanej biografii Toma Cruise`a - żona gwiazdora zaszła w ciążę i urodziła Suri.
Cruise nie jest ojcem Suri?! Katie Holmes została zapłodniona spermą założyciela scjentologów. Tak według nieautoryzowanej biografii Toma Cruise`a - żona gwiazdora zaszła w ciążę i urodziła Suri. Tak według nieautoryzowanej biografii Toma Cruise`a - żona gwiazdora zaszła w ciążę i urodziła Suri. Niezwykle ciekawie zapowiada się biografia (niestety nieautoryzowana) Toma Cruise`a. Według jej autora Andre Mortona, ojcem Suri Cruise jest nieżyjący od lat założyciel sekty scjentologów, Ron Hubbard. Powiało grozą, no nie?  Jak to się stało, że Katie Holmes ma rzekomo dziecko z nieżyjącym gościem? Została zapłodniona jego zamrożona spermą - według Mortona. Powód? Scjentolodzy oczekują aż duch ich założyciela wróci z podróży po galaktyce. Dziwne? Tylko nie wiadomo czy prawdziwe. 

 

Niezwykle ciekawie zapowiada się biografia (niestety nieautoryzowana) Toma Cruise`a. Według jej autora Andre Mortona,ojcem Suri Cruise jest nieżyjący od lat założyciel sekty scjentologów, Ron Hubbard. Powiało grozą, no nie?

 

Jak to się stało, że Katie Holmes ma rzekomo dziecko z nieżyjącym gościem? Została zapłodniona jego zamrożona spermą - według Mortona. Powód? Scjentolodzy oczekują aż duch ich założyciela wróci z podróży po galaktyce.

 

Dziwne? Tylko nie wiadomo czy prawdziwe.

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Tom Cruise nie jest ojcem Suri?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  no bo ktore niby mailo byc bezplodne jezeli kidman jest wlasnie w ciazy?

 • Gość: Gość

  0

  Oj, bedzie proces.

 • Gość: Gość

  0

  beznadzieja totalna i kto uwierzy w tye bzdyry,zreszta nigdy nic niewiadomo a nawiasem muwiac w zyciu slawnych gwiazd zawsze szukaja jakiejs sensacji,szkoda mi katie bo niepasuje do toma,p[owinna go zostawic stac ja na kogos lepszego............

 • Gość: Gość

  0

  Już niedługo dowiemy się o powrocie ducha Lenina

 • Gość: Gość

  0

  Ja zawsze uważałam, że Tom jest bezpłodnym wałachem

 • Gość: Gość

  0

  katie super laska ale tom totalne dno

 • Gość: Gość

  0

  co za idiotyzm ...jakby nie mogla po bozemu sparzyć sie z innym facetem, tylko musial isc do banku spermy heh

 • Gość: Gość

  0

  niech zrobia badania genetyczne i po sprawie

 • Gość: Gość

  0

  on jets okropny w ch**

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX