Tom Cruise nie jest ojcem Suri?!

Katie Holmes została zapłodniona spermą założyciela scjentologów - tak według nieautoryzowanej biografii Toma Cruise`a - żona gwiazdora zaszła w ciążę i urodziła Suri.
Cruise nie jest ojcem Suri?! Katie Holmes została zapłodniona spermą założyciela scjentologów. Tak według nieautoryzowanej biografii Toma Cruise`a - żona gwiazdora zaszła w ciążę i urodziła Suri. Tak według nieautoryzowanej biografii Toma Cruise`a - żona gwiazdora zaszła w ciążę i urodziła Suri. Niezwykle ciekawie zapowiada się biografia (niestety nieautoryzowana) Toma Cruise`a. Według jej autora Andre Mortona, ojcem Suri Cruise jest nieżyjący od lat założyciel sekty scjentologów, Ron Hubbard. Powiało grozą, no nie?  Jak to się stało, że Katie Holmes ma rzekomo dziecko z nieżyjącym gościem? Została zapłodniona jego zamrożona spermą - według Mortona. Powód? Scjentolodzy oczekują aż duch ich założyciela wróci z podróży po galaktyce. Dziwne? Tylko nie wiadomo czy prawdziwe. 

 

Niezwykle ciekawie zapowiada się biografia (niestety nieautoryzowana) Toma Cruise`a. Według jej autora Andre Mortona,ojcem Suri Cruise jest nieżyjący od lat założyciel sekty scjentologów, Ron Hubbard. Powiało grozą, no nie?

 

Jak to się stało, że Katie Holmes ma rzekomo dziecko z nieżyjącym gościem? Została zapłodniona jego zamrożona spermą - według Mortona. Powód? Scjentolodzy oczekują aż duch ich założyciela wróci z podróży po galaktyce.

 

Dziwne? Tylko nie wiadomo czy prawdziwe.