Aniston szuka dawcy spermy

Jennifer Aniston jest w pilnej potrzebie. 38-letnia aktorka marzy o dziecku, dlatego poszukuje dawcy nasienia. Jak na gwiazdę przystało, Aniston ma wielkie wymagania.

 

Jennifer Aniston podobno randkuje teraz z aktorem, Jasonem Lewisem, z serialu "Sex and they City", ale nie widzi go jednak w roli ojca dla swojego przyszłego dziecka. Dlatego poszukuje dawcy spermy. Plany zdradziła swojej najlepszej przyjaciółce Courtney Cox - twierdzi źródło jednej z gazet.

Jej biologiczny zegar tyka teraz szybciej. Jen teraz uważnie przygląda się walorom swoich przyjaciół, żeby wkrótce zdecydować, który będzie najlepszym dawcą spermy. Liczą się: wygląd, inteligencja i osobowość, bo Jennifer chce mieć piękne, bystre, żeby jej życie było kompletne.
Trzeba tu podkreślić, że aktorka szuka tylko dawcy nasienia, nie planuje z nim małżeństwa, a nie nawet związku "na kocią łapę". Potencjalni kandydaci to byli faceci Aniston, m.in. aktor Vince Vaughn i model Paul Sculfor.
Więcej o:
Komentarze (83)
Aniston szuka dawcy spermy
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  moge ja przelecieć i wszystko

 • Gość: Gość

  0

  Ani jak chcez miec szczescie to ja jestem MISTRZEM KOMINIARSKIM POZDRAWIAM MEL)OMAN!

 • Gość: Gość

  0

  <dawcaspermy@gazeta.pl>

 • Gość: Gość

  0

  RACHEL AND MONICA !!!! :-))))

 • Gość: Gość

  0

  Trzeba było dać skutecznie bradowi pitowi, to by teraz nie trzeba było szukać...

 • Gość: Gość

  0

  O jejku, jak tak mozna sie zachowywac... Dziecko musi mie ojca!!!!!!!!!!!! jak ona chce go niby sama wychowac?? kompletna bzdura i zenada ... kobieto co ty chcesz za krzywdę zrobic temu dziecku? A poza tym każda NORMALNA matka nie kocha dziecka zato ze ładnie wygląda lub ze bedzie mądre :( :/ nie wiem jak tak mopzna
  to co?? jak urodzi sie brzydkie i "bez mózgowe" (tzn.głupie)
  to go nie beziesz kochala?? zastanó się kobieto!! ZAL!:(

 • Gość: Gość

  0

  Ile litrów chcesz? =)

 • Gość: Gość

  0

  Ile litrów chcesz? =)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX