Włoski kochaś Lohan: wypróbowaliśmy wszystkie pozycje

Pamiętacie Alesandro Di Nunzio, kelnera i jednego z 3 facetów, których Lindsay Lohan poderwała we Włoszech w ciągu jednego dnia? Na zwierzenia mu się zebrało. "Lindsay była bardzo, bardzo dobrą i doświadczoną kochanką".

Oto wynurzenia jednego z 3 facetów, którzy spędzili miłe chwile z Lindsay Lohan na włoskim Capri. Alesandro Di Nunzio okazał się być prawdziwym szczęściarzem, tylko jego Lindsay zabrała do swojego hotelu. Jak zdradził Alesandro w wywiadzie, to była noc pełna wrażeń.

Lindsay była bardzo, bardzo dobrą kochanką i zaskakaująco doświadczoną. Była taka giętka i głodna przygód. To było takie namiętne i intensywne. Chciała robić wszystko, wypróbować wszystkie pozycje. Trwało to godzinami, może dłużej.

I pewnie byłoby "żyli długo i szczęśliwie", gdyby Lindsay nie poderwała tego dnia jeszcze 2 innych facetów, to bardzo ubodło Alesandro.

Nie sądzę, żebyśmy się jeszcze spotkali, po tym jak się dowiedziałem, że spotyka się z innymi facetami w tym samym czasie co ze mną.

 

Więcej o:
Komentarze (130)
Włoski kochaś Lohan: wypróbowaliśmy wszystkie pozycje
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  moim zdaniem jest piękną pełną sexu młodą dzieczyną;* Pozdramiam;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Lindasy wez sie w garść!

 • Anka Gorska

  0

  Jesteś w stanie budować zaufanie w językach dostarczenia efektywnej i atrakcyjnej. Szanse są, o ile nie są zachęcić siebie nigdy nie wiesz, dołącz Preply włoski intensywny bydgoszcz

 • Gość: Gość

  0

  1. Pudelek gó.. wie tak naprawdę o życiu gwiazd, powtarza to co inni szaloni pismacy i paparazzi wymyślają.
  2. Nawet jeśli to prawda, to jaka jest różnica pomiędzy nią a dziewczynami z Waszych szkół, pracy, które tez lubią sobie "poszaleć"? Tylko taka, że ona jest osobą publiczną, i dlatego wytyka się jej wszystko co robi.
  3. Lohan zajebista laska ;P Ale gó.. mnie obchodzi jej życie prywatne ;P

 • Gość: Gość

  0

  narkomanka,alkoholiczka,puszczalska.oto co robi slawa z ludzi...

 • Gość: Gość

  0

  hi,me czarina beautiful for lindsay.......

 • Gość: Gość

  0

  za słaba ja k na polską dziewczynę

 • Gość: Gość

  0

  linzej to ciota nr 1

 • Gość: Gość

  0

  linzej jesteś ciotom nr1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX