Australijczycy zapłacą Spice Girls 10 milionów funtów!

Dlaczego i za co Australijczycy chcą płacić tyle kasy?

 

Koniec trasy Spice Girls, zapowiadany na 29 lutego w Atlantic City, może ulec przesunięciu. Australijczycy tak bardzo pragną zobaczyć legendarny girlsband, że gotowi są zapłacić dziewczynom 10 milionów funtów za występy u siebie.

 

Spice Girls zagrały dotychczas w Kanadzie, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Psychicznie szykowały się już do zakończenia trasy "Down Under", jednak intratna propozycja z Australii może skłonić je do jej przedłużenia.

Dziewczyny mają niesamowitą liczbę fanów w Australii i organizatorzy koncertów proponują im duże pieniądze za występy - mówi źródło dla "The Sun".

Mówi się, że w grę wchodzi 12 koncertów w Sydney, Perth i Brisbane. Miałyby się one odbyć w marcu.

 

 

Tymczasem Spicetki 2. stycznia po raz pierwszy po latach wystąpiły w Londynie. Koncert stał pod dużym znakiem zapytania, a to z racji kontuzji, której w czasie sylwestrowej zabawy uległa Melanie Brown. Piosenkarka skręciła nogę w kostce. W czasie występu Geri Halliwell powiedziała fanom, iż Mel B upiła się tak bardzo, że zjechała ze schodów, skutkiem czego nie będzie szaleć na scenie.

 

Całkiem niedawno Emma Bunton również skręciła kostkę. Baby Spice upadła na scenie w czasie show w Las Vegas i przez dłuższy czas musiała poruszać się o kulach.

 

Czy one nie umieją prosto chodzić?