Vanessa Hudgens mówi w końcu o swoich nagich zdjęciach

Gdy wybuchła afera z fotkami Vanessy w stroju Ewy, zawstydzona gwiazda schowała się przed resztą świata, wystosowując tylko przeprosiny dla fanów. Teraz gdy ucichł cały ten krzyk, zaczyna śmielej opowiadać o tym skandalu.
Nagie zdjęcia Vanessy "Mam nadzieję, że moi fani uczą się na moich błędach!" Vanessa Hudgens zaczyna śmielej opowiadać o skandalu, jaki wybuchł w związku z jej nagimi fotkami: "To było bardzo traumatyczne przeżycie". Tego i owego dowiedzieliśmy się z magazynu "Seventeen", którego okładkę zdobi właśnie Vanessa. Gwiazda dziękowała swojej mamie za wsparcie, mówiąc: - Po prostu otwarłam się przed nią, a ona była taka miła. Powiedziała: "Cóż, każdy może być nagi, jeśli zechce" (śmiech). Moi rodzice bardzo mnie wspierają. Widzą, że jestem nastolatką i dzieciaki robią czasem głupie rzeczy. To było bardzo pechowe, ponieważ w dobie internetu nie masz prywatności. Nic nie jest prywatne: wszyscy wiedzą wszystko i mogą dowiedzieć się wszystkiego o tobie. Nie jesteś tak bezpieczna, jak myślisz i musisz zdawać sobie sprawę, jacy ludzie cię otaczają. - Czuję się teraz lepiej, ale szczerze powiedziawszy, nie lubię o tym opowiadać. To było coś, co miało pozostać prywatne, jednak nawet jeśli już takie nie jest, chciałabym traktować to tak poufnie, jak się da. To było bardzo traumatyczne przeżycie i jest mi niesamowicie przykro, że tak się stało. Mam nadzieję, że wszyscy moi fani mogą uczyć się na moich błędach i podejmować mądre decyzje. Jednak nie mogłabym przejść przez to wszystko, gdybym nie była ze swoją rodziną, przyjaciółmi i fanami, którzy wspierali mnie przez cały czas. Oczywiście w podziękowaniach Vanessa nie zapomniała także o słodkim Efronie: - Zawsze czynił mnie szczęśliwą. Dokładnie wie, co zrobić, by mnie rozbawić. To miłe mieć chłopaka, ale tylko czas powie, co dalej.

 

Tego i owego dowiedzieliśmy się z magazynu "Seventeen", którego okładkę zdobi właśnie Vanessa. Gwiazda dziękowała swojej mamie za wsparcie, mówiąc:

Po prostu otwarłam się przed nią, a ona była taka miła. Powiedziała: "Cóż, każdy może być nagi, jeśli zechce" (śmiech). Moi rodzice bardzo mnie wspierają. Widzą, że jestem nastolatką i dzieciaki robią czasem głupie rzeczy. To było bardzo pechowe, ponieważ w dobie Internetu nie masz prywatności. Nic nie jest prywatne: wszyscy wiedzą wszystko i mogą dowiedzieć się wszystkiego o Tobie. Nie jesteś tak bezpieczna, jak myślisz i musisz zdawać sobie sprawę, jacy ludzie Cię otaczają.

Tak, Vanessa wie już najlepiej, że należy wystrzegać się "złośliwych duszyczek", którzy mogą rozesłać w internecie nagie zdjęcia. Poza postawieniemdalszej kariery Vanessy pod znakiem zapytania, te fotki zniszczyły także jej wakacje (o zgrozo):

Dowiedziałam się o tym od mojego menadżera. Słyszeliśmy, że jakaś historia ma zrobić furorę wśród tabloidów i myślałam sobie: "Co?!?". Kilka dni później zdjęcia zostały ujawnione, gdy byłam na wakacjach w Australii. Dzięki Bogu, że nie byłam wówczas w domu - to byłoby straszne, gdybym znajdowała się tam. Czuję się teraz lepiej, ale szczerze powiedziawszy, nie lubię o tym opowiadać. To było coś, co miało pozostać prywatne, jednak nawet jeśli już takie nie jest, chciałabym traktować to tak poufnie, jak się da. To było bardzo traumatyczne przeżycie i jest mi niesamowicie przykro, że tak się stało. Mam nadzieję, że wszyscy moi fani mogą uczyć się na moich błędach i podejmować mądre decyzje. Jednak nie mogłabym przejść przez to wszystko, gdybym nie była ze swoją rodziną, przyjaciółmi i fanami, którzy wspierali mnie przez cały czas.

Oczywiście w podziękowaniach Vanessa nie zapomniała także o słodkim Efronie:

Zawsze czynił mnie szczęśliwą. Dokładnie wie, co zrobić, by mnie rozbawić. To miłe mieć chłopaka, ale tylko czas powie, co dalej. Jestem wciąż młoda, mam przyjaciółki i rodzinę. Myślę, że bardzo ważnym jest utrzymywanie równowagi. Sądzę, że dziewczyny mogą za bardzo wciągać się w związek i poświęcać zbyt wiele. Chcą być tak bardzo przywiązane do swoich chłopaków, wiecie? Nie powinnaś tego robić, bo stajesz się zbyt zadurzona - wtedy tracisz kontakt z przyjaciółmi. To przydarza się wielu dziewczynom.


Oby tylko Zanessa przetrwała jak najdłużej. Tak prezentuje się Vanessa na okładce magazynu:

 

Seventeen 

Więcej o:
Komentarze (979)
Vanessa Hudgens mówi w końcu o swoich nagich zdjęciach
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  bardzo lubię vanessę i nie obchodzą mnie żadne głupie fotki

 • klaudia1997

  Oceniono 19 razy 17

  Vani jest piekna

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  słuchajcie,przecież ona te zdjecia robiła mase czasu temu!! kurde,przesadziła..ok..ale dajcie se z tym spokój! przeprosiła i wszystko powinno wrócić do normy a nie wy jeszcze to rozpamiętujecie! pozdrawiam!

 • gela

  Oceniono 11 razy 11

  Vanessa to moje ulubiona aktorka na całym świecie!!!!!!To NIE jej wina,że jej PRYWATNE(!!!!)zdjęcia dostały się do internetu!!!!To ktoś je dodał!!!!

 • lol2

  Oceniono 10 razy 10

  van na pewno nie wpuściła ich do internetu to ktś je wpuścił :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Ona jest najładniejsza ze wszystkich!!I ona jest super aktorka i piosenkarką!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  alez ci ludzie sa nie znośńi!! przecierz Van Robiła te zdiecie chyba jeszcze przed jej kariera w HSM2!! i założe sie ze juz wiecej tego nie zrobi...bo wie jakie sa tego konsekwencje...!! kocham Cie Van i jezeli w jaki kolwiek sposób to di ciebie dotrze to chce ci powiedziec zebys sie tym nie martwiłą jestem z Toba i wszyscy Cie kochamy!!!! trzymajj sie !!! pozdro...:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  lubie vanesse i zaca

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Vanessa jest super, a każdy ma prawo do prywatności. Nawet sławni ludzie powinni mieć. KOgo to obchodzi moze sobie robic co zechce. Ja jestem z nią :) I nadal ją lubie niektorzy robili gorsze rzeczy np. zajscie w ciaze albo taka Britney Spears była bardzo fajna , a co z siebie zrobiła... Totalne pośmiewisko. Zyczę jak najlepiej Vanessie jest moja fanki nr.1. PS: Van jest lepsza od Ash bo ona juz jest sztuczna, zrobiła sobie operacje na nos, a ja tego nie toleruje owszem niech robi sobie co chce, ale i tak jest gorsza od Van

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX