Lohan miała 3 facetów w ciągu doby!

Ta laska zmienia facetów częściej niż rękawiczki. Lindsay Lohan spędziła właśnie gorącą dobę we Włoszech. Lindsay w ciągu tych 24 godzin została przyłapana na pieszczotach z trzema facetami!
Trzech facetów w ciągu doby! Lohan zmienia facetów częściej niż rękawiczki. Lindsay Lohan spędziła właśnie gorącą dobę we Włoszech. W ciągu tych 24 godzin została przyłapana na pieszczotach z trzema facetami! Lindsay Lohan spędziła właśnie gorącą dobę we Włoszech. W ciągu tych 24 godzin została przyłapana na pieszczotach z trzema facetami! Gdy tylko Lindsay Lohan wylądowała na lotnisku we Włoszech natychmiast wzięła się za ostry podryw. Najpierw jej zdobyczą okazał się przystojny kelner Alesandro Di Nunzio. Ale on zaspokoił Lindsay tylko na kilka godzin.   Później podczas festiwalu filmowego na wyspie Capri Lohan poznała kolejnego przystojniaka , aktora, Eduardo Costę. Jedno spojrzenie wystarczyło, że za chwilę wylądowali na festiwalowej kanapie namiętnie się całując. Ale i Eduardo nie sprostał wymaganiom gwiazdy.  Lohan była najwyraźniej w "nastroju do miłości", już za dłuższą chwilę całowała innego włoskiego aktora, Dario Faiellę. Tylko jego Lindsay zabrała do hotelu. Spędzili razem noc. Skąd to wiemy? Rano paparazzi przyłapali ich razem na hotelowym tarasie.

 

Gdy tylko Lindsay Lohan wylądowała na lotnisku we Włoszech natychmiast wzięła się za ostry podryw. Najpierw jej zdobyczą okazał się przystojny kelner Alesandro Di Nunzio. Ale on zaspokoił Lindsay tylko na kilka godzin.

 

 

Później podczas festiwalu filmowego na wyspie Capri Lohan poznała kolejnego przystojniaka , aktora, Eduardo Costę. Jedno spojrzenie wystarczyło, że za chwilę wylądowali na festiwalowej kanapie namiętnie się całując. Ale i Eduardo nie sprostał wymaganiom gwiazdy.

 

 

Lohan była najwyraźniej w "nastroju do miłości", już za dłuższą chwilę całowała innego włoskiego aktora, Dario Faiellę. Tylko jego Lindsay zabrała do hotelu. Spędzili razem noc. Skąd to wiemy? Rano paparazzi przyłapali ich razem na hotelowym tarasie.