Lohan miała 3 facetów w ciągu doby!

Ta laska zmienia facetów częściej niż rękawiczki. Lindsay Lohan spędziła właśnie gorącą dobę we Włoszech. Lindsay w ciągu tych 24 godzin została przyłapana na pieszczotach z trzema facetami!
Trzech facetów w ciągu doby! Lohan zmienia facetów częściej niż rękawiczki. Lindsay Lohan spędziła właśnie gorącą dobę we Włoszech. W ciągu tych 24 godzin została przyłapana na pieszczotach z trzema facetami! Lindsay Lohan spędziła właśnie gorącą dobę we Włoszech. W ciągu tych 24 godzin została przyłapana na pieszczotach z trzema facetami! Gdy tylko Lindsay Lohan wylądowała na lotnisku we Włoszech natychmiast wzięła się za ostry podryw. Najpierw jej zdobyczą okazał się przystojny kelner Alesandro Di Nunzio. Ale on zaspokoił Lindsay tylko na kilka godzin.   Później podczas festiwalu filmowego na wyspie Capri Lohan poznała kolejnego przystojniaka , aktora, Eduardo Costę. Jedno spojrzenie wystarczyło, że za chwilę wylądowali na festiwalowej kanapie namiętnie się całując. Ale i Eduardo nie sprostał wymaganiom gwiazdy.  Lohan była najwyraźniej w "nastroju do miłości", już za dłuższą chwilę całowała innego włoskiego aktora, Dario Faiellę. Tylko jego Lindsay zabrała do hotelu. Spędzili razem noc. Skąd to wiemy? Rano paparazzi przyłapali ich razem na hotelowym tarasie.

 

Gdy tylko Lindsay Lohan wylądowała na lotnisku we Włoszech natychmiast wzięła się za ostry podryw. Najpierw jej zdobyczą okazał się przystojny kelner Alesandro Di Nunzio. Ale on zaspokoił Lindsay tylko na kilka godzin.

 

 

Później podczas festiwalu filmowego na wyspie Capri Lohan poznała kolejnego przystojniaka , aktora, Eduardo Costę. Jedno spojrzenie wystarczyło, że za chwilę wylądowali na festiwalowej kanapie namiętnie się całując. Ale i Eduardo nie sprostał wymaganiom gwiazdy.

 

 

Lohan była najwyraźniej w "nastroju do miłości", już za dłuższą chwilę całowała innego włoskiego aktora, Dario Faiellę. Tylko jego Lindsay zabrała do hotelu. Spędzili razem noc. Skąd to wiemy? Rano paparazzi przyłapali ich razem na hotelowym tarasie.

 

 

Więcej o:
Komentarze (233)
Lohan miała 3 facetów w ciągu doby!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  i tak powinno być!!! nie lubię jej, ale przynajmniej korzysta z życia. gdy facet zabawia się z panienkami to jest super playboyem,a kobieta, która zabawia się nie tylko z jednym facetem od razu jest dziwką. chcielibyście wspaniałych kochanek, ale gdzie my kobiety mamy się wszystkiego nauczyć, jeżeli pozostaniemy dziewicami aż do ślubu? Pozdro dla wyzwolonych i używających życia kobiet!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jak szalec to szaleć xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i dobrze też tak lubie:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A niech się dziewczyna baaawiii, a facetów nie ma co żalować też mi pomysł...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nimfomanka. kelner najprzystojniejszy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  tak trzymać!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  rozwiązłość tej laski mi się podoba! :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  LiLo jest boska:) a bardzo dobrze niech panna korzysta z życia:) hehe....

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ładna lujuwa!HAhaha wszystkich wylizała a pozniej zostawiła<brawo> moja szkoła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX