Keira Knightley najpiękniejsza w 2007 roku

Piękno niejedno ma imię. Keira Knightley została wybrana przez Brytyjczyków ikoną piękna 2007 roku. Specjalny plebiscyt został przeprowadzony przez sieć Superdrug, a swoje głosy oddało w nim ponad 2,5 tysiąca Wyspiarzy.
Keira Knightley najpiękniejsza Keira Knightley ikoną piękna 2007 roku! 2,5 tysiąca Brytyjczyków oddało swoje głosy w plebiscycie sieci Superdrug na ikonę piękna 2007 roku. Wygrała Keira Knightley. Konkurentki popularnej aktorki to kobiety z pierwszych stron gazet. Kelly Brook, modelka, zajęła drugie miejsce. Trzecie i czwarte pozycje należały do Kate Moss i Victorii Beckham. - Zestawienie 10 najpiękniejszych kobiet pokazuje, iż w dzisiejszych czasach jest miejsce dla najprzeróżniejszych idei prawdziwego piękna - powiedziała dyrektor Supedrug Katherine Le Clerc. - Od powściągliwego stylu Keiry Knightley i szyku Victorii Beckham po młodzieńczy i świeży wygląd aktorki Gemmy Atkinson. Inne "piękne", które znalazły się w ścisłej czołówce, to prezenterka Fearne Cotton oraz aktorka Gemma Atkinson. Na ósmej i dziewiątej pozycji znalazły się wokalistki: Alesha Dixon i, przyszła mama, Lily Allen. Czołówkę zamyka Katie Price aka Jordan. Za najpiękniejszą gwiazdę zagraniczną uznano Paris Hilton. "Najpiękniejsza 10" budzi mieszane uczucia. Skoro Paris i Jordan zostały uznane najpiękniejszymi, to niedługo silikon, sztuczna opalenizna i tleniony blond opanują cały świat!

 

Konkurentki popularnej aktorki to kobiety z pierwszych stron gazet. Kelly Brook, modelka, zajęła drugie miejsce. Trzecie i czwarte pozycje należały do Kate Moss i Victorii Beckham.

Zestawienie 10 najpiękniejszych kobiet pokazuje, iż w dzisiejszych czasach jest miejsce dla najprzeróżniejszych idei prawdziwego piękna - powiedziała dyrektor Supedrug, Katherine Le Clerc. - Od powściągliwego stylu Keiry Knightley i szyku Victorii Beckham po młodzieńczy i świeży wygląd aktorki, Gemmy Atkinson.

Inne "piękne", które znalazły się w ścisłej czołówce, to prezenterki: Fearne Cotton, Fearne Cotton oraz aktorka, Gemma Atkinson. Na ósmej i dziewiątej pozycji znalazły się wokalistki: Alesha Dixon i, przyszła mama, Lily Allen. Czołówkę zamyka Katie Price aka Jordan.

 

 

Za najpiękniejszą gwiazdę zagraniczną uznano Paris Hilton.

 

"Najpiękniejsza 10" budzi mieszane uczucia. Skoro Paris i Jordan zostały uznane najpiekniejszymi, to niedługo silikon, sztuczna opalenizna i tleniony blond opanują cały świat!

 

Plotki z życia gwiazd na Wyspach znajdziecie TUTAJ!

 

Więcej o: