Rihanna obraziła fanów?

Szok! Skandal! Jak ona mogła to zrobić swoim fanom? Rihanna oszukała swoich sympatyków, którzy z dużym niepokojem czekali na specjalną reedycję jej przebojowej płyty. Co zrobiła amerykańska gwiazda?
Rihanna obraziła fanów? Szok! Skandal! Jak ona mogła to zrobić swoim fanom? Rihanna oszukała swoich sympatyków, którzy z dużym niepokojem czekali na specjalną reedycję jej przebojowej płyty. Rihanna oszukała swoich sympatyków, którzy z dużym niepokojem czekali na specjalną reedycję jej przebojowej płyty. To miała być wielka niespodzianka dla fanów pod choinkę. Rihanna długo zwlekała z wydaniem reedycji swojej przebojowej płyty. I choć jej krążek pojawił się w sklepach tuż przed świętami, to fani zdążyli go kupić. Fani jednak doznali szoku, wielu z nich się obraziło na piosenkarkę. Powód? Wszyscy liczyli, że na specjalnym krążku pojawią się nowe piosenki Rihanny. Ale stało się inaczej. Młoda gwiazda zafundowała fanom zamiast nowych piosenek przeróbki znanych już piosenek, które w sam raz nadają się na karnawał. Artystka wcale nie przyłożyła się do pracy nad specjalnym albumem, bo nad brzmieniem znanych przebojów pracowali DJ-e. Nic dziwnego, że Amerykanie są wściekli! Rihanna po prostu nie miała ochoty nagrywać nowych piosenek na reedycję płyty, bo od kilku tygodni pracuje nad nowymi przebojami na kolejny album.  

 

To miała być wielka niespodzianka dla fanów pod choinkę. Rihanna długo zwlekała z wydaniem reedycji swojej przebojowej płyty. I choć jej krążek pojawił się w sklepach tuż przed świętami, to fani zdążyli go kupić.

 

Fani jednak doznali szoku, wielu z nich się obraziło na piosenkarkę. Powód? Wszyscy liczyli, że na specjalnym krążku pojawią się nowe piosenki Rihanny. Ale stało się inaczej. Młoda gwiazda zafundowała fanom zamiast nowych piosenek przeróbki znanych już piosenek, które w sam raz nadają się na karnawał.
Artystka wcale nie przyłożyła się do pracy nad specjalnym albumem, bo nad brzmieniem znanych przebojów pracowali DJ-e.

 

Nic dziwnego, że Amerykanie są wściekli! Rihanna po prostu nie miała ochoty nagrywać nowych piosenek na reedycję płyty, bo od kilku tygodni pracuje nad nowymi przebojami na kolejny album.