Shayne Ward chce być jak Timberlake?

Do dwóch razy sztuka? Shayne Ward po udanym debiucie wydał nową płytę. Cała Anglia oszalała na punkcie zwycięzcy "X Factor" z 2005 roku. Młody piosenkarz całkowicie zmienił wizerunek! I coraz bardziej upodabnia się do swojego amerykańskiego kolegi Justina Timberlake !
Shayne Ward jak Timberlake? Do dwóch razy sztuka? Shayne Ward po udanym debiucie wydał nową płytę. Cała Anglia oszalała na punkcie Shayne'a Warda, zwycięzcy "X Factor" z 2005 r. Młody piosenkarz zmienił wizerunek i upodabnia się do Justina Timberlake! Justin Timberkale ma poważny kłopot. Jakiś czas temu w sklepach w całej Europie pojawił się drugi już album angielskiego piosenkarza Shayne Warda, który coraz bardziej upodobania się do swojego amerykańskiego kolegi. Dotąd Shayne uchodził za romantycznego i skromnego chłopaka, który podbił całą Anglię swoim subtelnym głosem. To jednak nie pomogło, bo płyta Warda sprzedała się słabo w Anglii. A do pozostałych krajów Europy dotarła zaledwie jedna piosenka. Nic dziwnego, że piosenkarz postanowił zmienić swój image na bardziej drapieżny. Jako wzór obrał sobie Justina. Efekt? Nowy album Shayna sprzedaje się dużo lepiej. Szkoda tylko, że Ward nie ma pomysłu na samego siebie i zamiast postawić na własną osobowość, kopiuje sławnego kolegę. Co na to wszystko Justin? Nieoficjalnie wiadomo, że Timberlake jest zdumiony tym, co robi Shayne. W jednym z ostatnich wywiadów Justin przyznał, że nie martwi się o swoją pozycję, bo w końcu sam pracuje na swoje konto i nawet Shayne Ward mu nie zaszkodzi. Tak trzymać!

 

Justin Timberkale ma poważny kłopot. Jakiś czas temu w sklepach w całej Europie pojawił się drugi już album angielskiego piosenkarza Shayne Warda, który coraz bardziej upodobania się do swojego amerykańskiego kolegi.

 

Dotąd Shayne uchodził za romantycznego i skromnego chłopaka, który podbił całą Anglię swoim subtelnym głosem. To jednak nie pomogło, bo płyta Warda sprzedała się słabo w Anglii. A do pozostałych krajów Europy dotarła zaledwie jedna piosenka. Nic dziwnego, że piosenkarz postanowił zmienić swój image na bardziej drapieżny. Jako wzór obrał sobie Justina.

 

 


Efekt? Nowy album Shayna sprzedaje się dużo lepiej. Szkoda tylko, że Ward nie ma pomysłu na samego siebie i zamiast postawić na własną osobowość kopiuje sławnego kolegę. Co na to wszystko Justin? Nieoficjalnie wiadomo, że Timberlake jest zdumiony tym, co robi Shayne. W jednym z ostatnich wywiadów Justin przyznał, że nie martwi się o swoją pozycję, bo w końcu sam pracuje na swoje konto i nawet Shayne Ward mu nie zaszkodzi. Tak trzymać!

 

 

 

Więcej o: