Whitney Houston wraca, ale później... TR

Co chwilę zmienia zdanie! Whitney Houston najpierw chce rozliczyć się ze swoją przeszłością i dopiero wtedy zacząć całkiem nowy etap w swoim życiu! O co chodzi?


Jeszcze pod koniec roku mówiło się, że Whitney wróci z nową płytą. Mówiło się, ale gwiazda zmieniła plany. Zamiast nowej płyty Houston zafundowała swoim fanom kolejną powtórkę z rozrywki, czyli płytę z największymi przebojami.
To kolejny album z piosenkami Whitney, na którym artystka rozlicza się ze swojego dorobku. I choć coraz trudniej połapać się w tym wszystkim, to nowe piosenki kapryśniej divy pojawią się w sklepach już na wiosnę przyszłego roku.

 


Gwiazda albumem, który pojawił się kilka dni temu w sklepach chce rozliczyć się z przeszłości.
Plotek rozumie, że Whitney ciężko stanąć na własnych nogach po tak dramatycznych przeżyciach. Jednak zawsze lepiej iść do przodu niż oglądać się w przeszłość, bo w końcu to może być męczące nawet dla najbardziej cierpliwych fanów Houston.


<object width="425" height="355"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/VUoEil40qZA&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/VUoEil40qZA&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Więcej o: