Co za "wtopa"!

Czy nie zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby nasz świat, gdyby Paris Hilton nie mówiła mieszkańcom Bazylei, że bardzo podoba jej się Zurych i cieszy się, że może się tu z nimi spotkać; a młoda Jamie Lynn Spears wiedziała z kim ma dziecko? Pewnie byłoby trochę nudno.. Na szczęście nasze naczelne blondynki czuwają i dzięki ich wyczynom możemy dziś wybrać wpadkę/wtopę/obciach/porażkę/katastrofę (niepotrzebne skreślić) roku 2007!
Co za "wtopa"! Bez wpadek gwiazd pewnie byłoby trochę nudno.. Nasze naczelne blondynki czuwają i dzięki ich wyczynom możemy dziś wybrać wpadkę/wtopę/obciach/porażkę/katastrofę (niepotrzebne skreślić) roku 2007! 1. Paris Hilton i kamień filozoficzny. Nasza Paris miała w tym roku bardzo dużo ciekawych pomysłów. Za wszystkie powinna być nominowana. 2. Brandon Davis opuścił lokal w towarzystwie Paris Hilton. Niestety, Brandon został pochłonięty przez tłum. Hilton, prawdopodobnie niczego nieświadoma, odjechała, myśląc, że jej kolega siedzi cały czas obok niej w aucie. 3. Paris Hilton idzie do więzienia. Cóż to były za emocje! Płacz, krzyk, błagania o litość! 4. Britney Spears i sztuczki za kółkiem. Trzy stopy. To, póki co, wszystkie ofiary Britney Spears. Ta dziewczyna stara się chyba delikatnie dać do zrozumienia paparazzi, że mają się od niej trzymać z daleka. 5. Wielki powrót Britney Spears. Hmm... Występy w klubach House of the Blues to w naszym odczuciu jeden wielki skandal, natomiast to, co odstawiła na tegorocznym VMA, przemilczymy. 6. Sesja i wywiad dla magazynu OK. były tak złe, że zdecydowano się zamieścić relację z tego, co się tam działo i w ten sposób pokazać wszystkim, jak wielki problem Britney ma z niejaką Britney Spears. 7. Spice Girls powracają! Jak przyszło co do czego to dziewczyny ze Spice Girls wyszły na scenę w tych swoich świecących kieckach, pouśmiechały się, poudawały karpika i... koniec. 8. The Beckhams - za to, że są. Litoooości! Co TO ma być?! Te pozycje, te spojrzenia, wreszcie - te ciuchy! 9. Bill z Tokio Hotel projektantem mody. Może tytuł "Porażki roku" będzie pierwszym wyróżnieniem dla jego kolekcji? 10. Amy Winehouse sobie śpiewa na MTV EMA. Tamtego wieczoru Amy chyba pomyliła imprezy. Myślała, że występuje w portowej spelunie, a ten szum w głowie to morze. 11. Na koniec roku zbłaźniła się Jamie Lynn Spears oświadczając wszystkim, że spodziewa się dziecka. Niestety, Jamie Lynn ma dopiero 16 lat, co wzburzyło amerykańskie media!

 

 

1. Paris Hilton i kamień filozoficzny

 

 

Nasza Paris miała w tym roku bardzo dużo ciekawych pomysłów. Na przykład w październiku oświadczyła dziennikarzom, że po śmierci zamierza zamrozić się razem ze wszystkimi swoimi psami po to, by za kilkanaście lat jakiś szalony naukowiec mógł przywrócić ją do świata żywych. Później nadeszło małe sprostowanie - swoje psy Hilton zamierzała zamrozić natychmiast. Niestety nie wiemy co się stało z projektem - nie widzieliśmy już później żadnych informacji na ten temat. Tinkerbella też...

 

 

2. Porzucony Brandon Davis

 

To było przykre. Brandon Davis opuścił lokal w towarzystwie Paris Hilton. Obydwoje pouśmiechali się trochę do zgromadzonych tłumnie paparazzi, po czym skierowali swe kroki w kierunku stojącego nieopodal wozu Paris. Niestety, Brandon został pochłonięty przez tłum, co nie trafiło do głowy dziedziczki tak szybko, jak powinno. Hilton, prawdopodobnie niczego nieświadoma, odjechała, myśląc, że jej kolega siedzi cały czas obok niej w aucie. Very sad.

 

3. Paris Hilton idzie do więzienia

 

 

Cóż to były za emocje! Płacz, krzyk, błagania o litość! Takie sceny mogliśmy oglądać późną wiosną tego roku, kiedy to Paris Hilton została skazana za jazdę bez ważnego prawa jazdy. Oczywiście, ze względu na zły stan psychiczny, z więzienia wyszła już po trzech dniach i resztę kary miała odbyć w domu. Ale Paris, jak to Paris, spóźniła się na rozprawę, która miała podtrzymać tę decyzję, całe półtorej godziny i w efekcie ponownie wylądowała w pudle. Zastanawiamy się jaki był powód tego spóźnienia... Fryzura? Makijaż? Może zaspała?

 

4. Britney Spears i sztuczki za kółkiem

 

 

Trzy stopy. To, póki co, wszystkie ofiary Britney Spears. Ta dziewczyna stara się chyba delikatnie dać do zrozumienia paparazzi, że mają się od niej trzymać z daleka. Ale można chyba powiedzieć, nie trzeba od razu przejeżdżać. Mimo wszystko gratulujemy jej precyzji.

 

 

5. Wielki powrót Britney Spears

Długo na niego czekaliśmy. Britney obiecywała nam swój rychły powrót już od 2006 roku, ale dopiero w tym zdecydowała się poczynić jakieś konkretne kroki w tym kierunku. Czy jej się to udało? Hmm... Występy w klubach House of the Blues to w naszym odczuciu jeden wielki skandal, natomiast to, co odstawiła na tegorocznym VMA, przemilczymy.

 

 

 

 

6. Britney szaleje na planie

 

 

 

 

Chwile grozy przeżyła ekipa magazynu OK, kiedy jej członkom przyszło przeprowadzić wywiad połączony z sesją zdjęciową panny Britney Spears. Zdarzyło się tam wiele nieprawdopodobnych rzeczy, w które pewnie byśmy nie uwierzyli, gdyby nie to, że dowiedzieliśmy się o nich właśnie z magazynu OK! Sesja i wywiad były bowiem tak złe, że zdecydowano się zamieścić relację z tego, co się tam działo i w ten sposób pokazać wszystkim, jak wielki problem Britney ma z niejaką Britney Spears.

 

 

7. Spice Girls powracają!

 

 

Wielka kampania reklamowa, głośne zapowiedzi, super drogie stroje i dodatki, Victoria nawet image zmieniła... A jak przyszło co do czego to dziewczyny ze Spice Girls wyszły na scenę w tych swoich świecących kieckach, pouśmiechały się, poudawały karpika i... koniec. Aha - w tle puszczono jeszcze ich stare kawałki. Przy okazji warto wspomnieć, że dziewczyny nagrały również dwie zupełnie nowe piosenki, co też miało wpływ na to, że znalazły się w tym, a nie innym zestawieniu.

 

 

8. The Beckhams - za to, że są

 

 

Litoooości! Co TO ma być?! Te pozycje, te spojrzenia, wreszcie - te ciuchy! To najgorsza sesja zdjęciowa, jaką w życiu widzieliśmy. I do czego to podobne, żeby mąż spędzał na solarium więcej czasu niż żona? Najzabawniejsze jest jednak to, że Victoria podjęła publiczną walkę z rakiem skóry... Zdecydowaliśmy także, że wyjątkowo nie powiemy nic o fryzurze Posh Spice, ani o image'u jej męża.

 

 

9. Bill z Tokio Hotel projektantem mody

 

 

Może jego talent właśnie tutaj zostanie doceniony po raz pierwszy? Może tytuł "Porażki roku" będzie pierwszym wyróżnieniem dla jego kolekcji? Głosujcie, może się uda. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli intrygujących połączeń kolorów i ciekawych nadruków by Bill Kaulitz zapraszamy TUTAJ.

 

 

10. Amy Winehouse sobie śpiewa na MTV EMA

 

 

Tamtego wieczoru Amy chyba pomyliła imprezy. Myślała, że występuje w portowej spelunie, a ten szum w głowie to morze. Tymczasem było to transmitowane do wielu krajów świata rozdanie nagród MTV, a źródłem szumu chyba nie do końca było morze. A może to tak miało być? Amy taka zaniedbana, nieuczesana, zakatarzona? Kto ją tam wie...

 

 

 

 

11. Jamie Lynn będzie miała dziecko!

 

 

Na koniec roku zbłaźniła się Jamie Lynn Spears oświadczając wszystkim, że spodziewa się dziecka. Teoretycznie nie ma w tym nic złego - ciąża, jak ciąża. Niestety, Jamie Lynn ma dopiero 16 lat, co wzburzyło amerykańskie media! Jakby tego było mało, pojawiły się pogłoski, według których Jamie sama nie wie, kto jest ojcem dziecka. Cóż, zdarza się...