Chace Crawford seksowniejszy niż Zac Efron?

Zac powoli traci tytuł idola nastolatek. Prawdziwą konkurencją dla niego jest Chace Crawford, chłopak piosenkarki Carrie Underwood. Który z nich jest lepszy?
Chace seksowniejszy niż Zac? Zac Efron traci tytuł idola nastolatek. Zagraża mu Chace Crawford! Zac Efron traci tytuł idola nastolatek. W sondzie magazynu "US Weekly" zdobył 22% mniej głosów niż Chace Crawford, chłopak piosenkarki Carrie Underwood. Niedawno Zac przegrał z kretesem w sondzie magazynu "US Weekly", zdobywając 22% mniej głosów niż o 2 lata starszy Chace. Podobieństwo obu przystojniaków od razu rzuca się w oczy: zbliżone rysy twarzy, niebieskie oczy, gęste brwi i fryzura. Buźka słodkiego chłopaczka. Nie odstają od siebie także pod względem stylu ubierania się. Obaj mają sławne dziewczyny. Wybranką serca Zaca jest poznana na planie "High School Musical" Vanessa Hudgens. Tymczasem Chace tworzy parę z blondwłosą Carrie Underwood, choć oficjalnie określają siebie mianem "dobrych przyjaciół". Najbardziej zdziwiło nas, że Chace odniósł zwycięstwo nad Efronem, będąc od niego o wiele mniej sławnym. Po prawdzie poza występem w serialu "Gossip Girl" i w filmie "Pakt milczenia" największy rozgłos zdobył, będąc chłopakiem Carrie. Jednak kto wie, może najlepsze role jeszcze przed nim. Czy Chace ostateczni zrzuci Zaca z tronu idola?

 

Niedawno Zac przegrał z kretesem w sondzie magazynu "US Weekly", zdobywając 22% mniej głosów niż o 2 lata starszy Chace.Podobieństwo obydwu przystojniaków od razu rzuca się w oczy: zbliżone rysy twarzy, niebieskie oczy, gęste brwi i fryzura. Buźka słodkiego chłopaczka. Nie odstają od siebie także pod względem stylu ubierania się.

 

Zac Efron (Fot. Chris Pizzello AP)/Chace Crawford (Fot. PR Photos) 

 

 

Obydwaj mają sławne dziewczyny. Wybranką serca Zaca jest poznana na planie "High School Musical"Vanessa Hudgens. Tymczasem Chace tworzy parę z blondwłosą Carrie Underwood, choć oficjalnie określają siebie mianem "dobrych przyjaciół".

 

Vanessa Hudgens (fot. Matt Sayles AP)/Carrie Underwood (Fot. Chris Pizzello AP) 

 

 

Najbardziej zdziwiło nas, że Chace odniósł zwycięstwo nad Efronem będąc od niego o wiele mniej sławnym. Po prawdzie poza występem w serialu "Gossip Girl" i w filmie "Pakt milczenia", największy rozgłos zdobył będąc chłopakiem Carrie. Jednak kto wie, może najlepsze role jeszcze przednim. Czy Chace ostateczni zrzuci Zaca z tronu idola?


Więcej o:
Komentarze (1450)
Chace Crawford seksowniejszy niż Zac Efron?
Zaloguj się
 • karwera

  Oceniono 19 razy 7

  chyba w snach.zac to apsolutne ciacho:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Zac jest Lepszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Zac Efron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On jest naj lepszy! Jakiś brzytki Chace nie ma z nim szans! Zac jest o wiele przystojniejszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  nie zgadzam się tym to totalna pomyłka

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  <lol2>
  Zac lepszy od Chace?!?!?!
  Chyba wszyscy którzy piszą tu komenty mają po 10 czy tam 12 lat albo naprawdę nie widzą jak wygląda Efron.Zwykła i beznadziejna gwiazdka. ,,Zac najlepszy.Lovam Cie" bożeee... co to za tekSTY..
  Żenada Zac i tyle.. Chace jest cudowny.. Nie wiem kto jeszcze jest zaimponowany tą dziewczynką.. Wygląda jak baba i tyle.. I Chace jest milion razy seksowniejszy od ZACA!! Przynajmniej ja nie oceniam ludzi po tym jacy są popularni tylko co z sobą prezentują

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  zac jest piękny i nie porównujcie go do takich brzydali!!koffam cie zac!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Chace jest beznadziejny. Wygląda jak szympans, albo jak świnia. Jak on jest lepszy to ja jestem święta.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  zac jest seksowniejszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-]

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Zac jest najprzystojniejszy nie ma ładniejszego...xD Kochaam sięęę Zaaakkkk!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX