16-letnia siostra Britney Spears w ciąży!

Jamie Lynn Spears przebiła w skandalach nawet starszą siostrę. Ta 16-latka jest w 12. tygodniu ciąży! Szczęśliwym tatusiem jest 19-letni chłopak Jamie Lynn.
Młodsza Spears w ciąży! 16-letnia Jamie Lynn Spears przebiła w skandalach nawet starszą siostrę. Jamie Lynn Spears przebiła w skandalach nawet starszą siostrę. 16-latka jest w 12. tygodniu ciąży! Szczęśliwym tatusiem jest jej 19-letni chłopak Casey Aldridge Młodsza siostra Britney jest w 12. tygodniu ciąży! Dowiedziała się o tym, robiąc sobie w domu test ciążowy. Gdy zobaczyła dwie kreski, była delikatnie mówiąc, zdziwiona. Jej chłopak 19-letni Casey Aldridge - też. Oto co wyznała magazynowi "OK!": - To był szok dla nas obojga, takie zaskoczenie. Jak tylko upewniłam się u doktora, że naprawdę jestem w ciąży, dałam sobie dwa tygodnie czasu na zastanowienie, zanim komukolwiek powiem. Powiedziałam tylko jednej koleżance. Chciałam sama podjąć decyzję co robić, zanim ktoś będzie chciał na mnie wpłynąć. Następnie powiedziałam rodzicom i przyjaciołom. Byłam przerażona, ale musiałam zrobić to, co będzie dla mnie odpowiednie. Jamie Lynn uczy się w szkole średniej i gra w serialu "Zoey 101". Co na to jej mama? - Nie uwierzyłam w to, bo ona zawsze była taka obowiązkowa. Nigdy się nie spóźniała. Przeżyłam wstrząs. W końcu to moja 16-letnia córeczka.

 

 

Jamie Lynn Spears dowiedziała się, że jest w ciąży, po tym jak zrobiła sobie w domu test ciążowy. Gdy zobaczyła dwie kreski, była delikatnie mówiąc, zdziwiona. Jej chłopak, 19-letni Casey Aldridge, też. Oto co wyznała magazynowi "OK!".

To był szok dla nas obojga, takie zaskoczenie. Jak tylko upewniłam się u doktora, że naprawdę jestem w ciąży, dałam sobie dwa tygodnie czasu na zastanowienie, zanim komukolwiek powiem. Powiedziałam tylko jednej koleżance. Chciałam sama podjąć decyzję co robić, zanim ktoś będzie chciał na mnie wpłynąć. Następnie powiedziałam rodzicom i przyjaciołom. Byłam przerażona, ale musiałam zrobić co będzie dla mnie odpowiednie.

Co na to jej mama? Jamie Lynn uczy się w szkole średniej i gra w serialu "Zoey 101".

Nie uwierzyłam w to, bo ona zawsze była taka obowiązkowa. Nigdy się nie spóźniała. Przeżyłam wstrząs. W końcu to moja 16-letnia córeczka.