Córka Brada i Angeliny najbardziej wpływowym dzieckiem!

Ma roczek i już cieszy się sławą większą niż niejeden artysta w średnim wieku! Shiloh niepodzielnie króluje na liście najbardziej wpływowych berbeci na świecie według magazynu "Forbes". Czyje pociechy znalazły się jeszcze na tej liście?
Shiloh numerem 1 Lista najbardziej wpływowych dzieci magazynu "Forbes" Shiloh, córka Brada i Angeliny jest według magazynu "Forbes" najbardziej wpływowym dzieckiem na świecie Shiloh, córka Brada i Angeliny, jest absolutnym numerem 1 - w ubiegłym roku napisano o niej ponad 2000 artykułów! Wszystko, co się z nią wiąże, warte jest fortunę. Na przykład koszulka, w którą dziewczynka była ubrana podczas swojej pierwszej sesji zdjęciowej, stała się prawdziwym hitem wśród ubranek dziecięcych. W rankingu na wysokich pozycjach uplasowała się także dwójka innych dzieci Brangeliny: Zahara i Pax. Na szycie rządziły głównie dzieci hollywoodzkich gwiazd. Wyjątkiem są tu Sam Alexis, córka Tigera Woodsa, oraz dwaj synowie Beckhamów. Pierwsza dziesiątka najsławniejszych dzieci wygląda następująco: 1. Shiloh Nouvel Jolie-Pitt (córka Brangeliny) 2. Suri Cruise (córka Toma i Kate Cruise) 3. Zahara Jolie-Pitt (córka Brangeliny, adoptowana z Etiopii) 4. Sean Preston Federline (syn Britney Spears i Kevina Federline) 5. Pax Jolie-Pitt (syn Brangeliny, adoptowany z Wietnamu) 6. Sam Alexis Woods (córka Tigera Woodsa) 7. David Banda (syn Madonny, adoptowany z Malawii) 8. Danielynn Hope Birkhead (córka Anny Nicole Smith, tożsamość jej tatusia była powodem niejednego sporu) 9. Romeo Beckham (syn Victorii i Davida Beckham, kiedyś może prześcignie Timberlake'a) 10. Cruz Beckham (kolejny syn Victorii i Davida Beckham)

 

Shiloh, córka Brada i Angeliny, jest absolutnym numerem jeden - w ubiegłym roku napisano o niej ponad 2000 artykułów! Wszystko, co wiąże się z nią, warte jest fortunę. Dla przykładu koszulka, w którą dziewczynka była ubrana podczas swojej pierwszej sesji zdjęciowej, stała się prawdziwym hitem wśród ubranek dziecięcych. W rankingu na wysokich pozycjach uplasowała się także dwójka innych dzieci Brangeliny, Zahara i Pax.

 

People 

 

 

Na szycie rządziły głównie dzieci hollywoodzkich gwiazd. Wyjątkiem jest tu Sam Alexis, córka Tigera Woodsa oraz dwóch synów Beckhamów. Pierwsza dziesiątka najsławniejszych dzieci wygląda następująco:

 

 

1. Shiloh Nouvel Jolie-Pitt (córka Brangeliny)

2. Suri Cruise (córka Toma i Kate Cruise)

3. Zahara Jolie-Pitt (córka Brangeliny, adoptowana z Etiopii)

4. Sean Preston Federline (syn Britney Spears i Kevina Federline)

5. Pax Jolie-Pitt (syn Brangeliny, adoptowany z Wietnamu)

6. Sam Alexis Woods (córka Tigera Woodsa)

7. David Banda (syn Madonny, adoptowany z Malawii)

8. Danielynn Hope Birkhead (córka Anny Nicole Smith, tożsamość jej tatusia była powodem niejednego sporu)

9. Romeo Beckham (syn Victorii i Davida Beckham, kiedyś może prześcignie Timberlake'a)

10. Cruz Beckham (kolejny syn Victorii i Davida Beckham)Fot. JUAN CARLOS HIDALGO AP