Jessica Alba jest w ciąży!

To nie wiosna, a bociany w Hollywood oszalały! Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem padło na Jessicę Albę!
Jessica Alba jest w ciąży! To nie wiosna, a bociany w Hollywood oszalały! Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem padło na Jessicę Albę Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem padło na Jessicę Albę! Piękna aktorka i jej chłopak, Cash Warren, już wkrótce zostaną rodzicami. Potwierdziła to dzisiaj rzeczniczka Alby.Potwierdzam - Jessica i Cash spodziewają się dziecka, które pojawi się na świecie późną wiosną bądź wczesnym latem. Jessica i Cash poznali się w 2004 roku na planie filmu "Fantastic Four". Ona grała jedną z głównych ról, a on był asystentem reżysera. W lecie tego roku rozstali się, ale dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak widać, wykorzystali ją w 100%! W przyszłym roku szykuje się parada słynnych maluszków - urodzą się pociechy Jennifer Lopez, Halle Berry, Christiny Aguilery, Nicole Richie i Jessiki Alby. Gratulacje!

 

Piękna aktorka i jej chłopak, Cash Warren, już wkrótce zostaną rodzicami. Potwierdziła to dzisiaj rzeczniczka Alby.

Potwierdzam - Jessica i Cash spodziewają się dziecka, które pojawi się na świecie późną wiosną bądź wczesnym latem.

Jessica i Cash poznali się w 2004 roku na planie filmu "Fantastic Four". Ona grała jedną z głównych ról, a on był asystentem reżysera. W lecie tego roku rozstali się, ale dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak widać, wykorzystali ją w 100%!

 

 

W przyszłym roku szykuje się parada słynnych maluszków - urodzą się pociechy Jennifer Lopez, Halle Berry, Christiny Aguilery, Nicole Richie i Jessiki Alby. Gratulacje!

Więcej o:
Komentarze (179)
Jessica Alba jest w ciąży!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  26 lat nie za stara na dziecko choć ładna nawet

 • Gość: Gość

  0

  B U R A K ! WIDZIELISCIE JA BEZ PUDRYu?!

 • Gość: Gość

  0

  lloolll no wezcie nie lubei jej:) look jakie male cycki bez biustonosza!:p hah wiocha! jaki ryj a jej facet tez nei lepsze:PP

 • Gość: Gość

  0

  Jessica Alba jest sliczna wiec maluszek bd cudownyy:*

 • Gość: Gość

  0

  wpadka?

 • Gość: Gość

  0

  wpadka?

 • Gość: Gość

  0

  wpadka?

 • Gość: Gość

  0

  wpadka?

 • Gość: Gość

  0

  wpadka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX