Kylie Minogue doceniona przez Brytyjczyków

Cały świat kocha Kylie Minogue, Brytyjczycy też. Z tego powodu postanowili nagrodzić wokalistkę specjalną nagrodą!
Cały świat kocha Kylie Minogue Brytyjczycy postanowili nagrodzić wokalistkę specjalną nagrodą! Brytyjczycy postanowili nagrodzić Kylie Minogue specjalną nagrodą Brit Awards Rozdanie nagród Brit Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w brytyjskim kalendarzu muzycznym. Najbardziej prestiżową z nagród przyznawanych artystom jest ta za największy wkład włożony w muzykę. To zaszczytne wyróżnienie trafi właśnie do Kylie Minogue. Decyzja o wyborze rodowitej Australijki była jednomyślna. - To był w gruncie rzeczy jednogłośny wybór - powiedziało źródło brytyjskiemu magazynowi The People. - Kylie jest ulubienicą niemal każdego, a jej hity okupowały listy przebojów przez ponad trzy dekady. Z drugiej strony, wiele osób czerpało z niej inspirację także poza muzyką. Jest jedną z najodważniejszych i ludzkich osób w przemyśle pop. Kylie Minogue, która przebojem wraca na scenę muzyczną po wygranej walce z rakiem, pójdzie w ślady takich gwiazd, jak: Oasis, Duran Duran, Tom Jones, Paul Weller i Sir Bob Geldof, które już wcześniej zostały uhonorowane tym zaszczytnym tytułem.  Gala Brit Awards odbędzie się 20 lutego w London's Earls Court. Impreza zostanie poprowadzona przez najsłynniejsze rockowe małżeństwo - Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów.  Również uważamy, że Kylie ta nagroda się należy!

 

Rozdanie nagród Brit Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w brytyjskim kalendarzu muzycznym. Najbardziej prestiżową z nagród przyznawanych artystom jest ta za największy wkład włożony w muzykę. To zaszczytne wyróżnienie trafi właśnie do Kylie Minogue.

 

Decyzja o wyborze rodowitej Australijki była jednomyślna.

To był w gruncie rzeczy jednogłośny wybór - powiedziało źródło brytyjskiemu magazynowi The People - Kylie jest ulubienicą niemal każdego, a jej hity okupowały listy przebojów przez ponad trzy dekady. Z drugiej strony, wiele osób czerpało z niej inspirację także poza muzyką. Jest jedną z najodważniejszych i ludzkich osób w przemyśle pop.

Kylie Minogue, która przebojem wraca na scenę muzyczną po wygranej walce z rakiem, pójdzie w ślady takich gwiazd jak: Oasis, Duran Duran, Tom Jones, Paul Weller i Sir Bob Geldof, które już wcześniej zostały uhonorowane tym zaszczytnym tytułem.

 

Gala Brit Awards odbędzie się 20. lutego w London's Earls Court. Impreza zostanie poprowadzona przez najsłynniejsze rockowe małżeństwo - Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów.

 

Również uważamy, że Kylie ta nagroda się należy!

 

Tak śpiewała wiele lat temu:

 

A tak śpiewa dzisiaj:

 

Plotki o gwiazdach na Wyspach znajdziecie TUTAJ!