Sienna Miller dostanie naszyjnik za 35 tysięcy funtów!

Jak można sprawić kobiecie przyjemność? Normalnej - zaprosić na kolację czy kupić kwiaty. U Sienny Miller trzeba starać się bardziej. Ją zadowoli tylko naszyjnik za prawie 180 tysięcy złotych! Kto jej go kupi?

 

Rhys Infans postanowił uczcić 26. urodziny swojej dziewczyny, Sienny Miller, dość kosztownym prezentem. Aktor wybrał się w tym celu do Paryża, aby tam w ekskluzywnym salonie jubilerskim Boucheron zamówić naszyjnik za bagatelną kwotę 35 tysięcy funtów.

 

Gwiazdor "Notting Hill" zapragnął podarować swojej ukochanej coś naprawdę wyjątkowego z okazji urodzin, które przypadają na 28. grudnia. W początkowym zamyśle miał to być pierścionek, jednak Rhys Infans zmienił plany, ponieważ bał się, iż może przestraszyć Siennę tym gestem. Ostateczny wybór padł na naszyjnik z żółtymi brylantami, którego wartość wynosi 35 tysięcy funtów.

 

Sienna uwielbia starodawną biżuterię w dobrym stylu, a poza tym jest wielbicielką żółtych brylantów - mówi osoba pracująca w salonie - Rhys chciałby, aby Sienna czuła, że nosi coś naprawdę z głębi serca i naszyjnik jest do tego najodpowiedniejszy.

 

Oprócz pięknego prezentu Siennę czeka również wiele niespodzianek, których szczegółów nie umie nikt zdradzić. Wiadomo jedynie, iż walijski aktor zarezerwował na ten dzień apartament w jednym z luksusowych hoteli w Londynie.

 

Chyba cały rok musiał zbierać na te urodziny... Biedny facet!

 

 

 

Więcej o: