Mel B przegrała w finale "Tańca z gwiazdami"

Choć bardzo zależało jej na zdobyciu statuetki, Mel B przegrała w finałowej rozgrywce z Brazylijczykiem Helio Castronevesem. Piosenkarka nie ukrywała rozczarowania decyzją widzów, którzy zdecydowali o zwycięstwie drugiego uczestnika.
Mel B przegrała Choć bardzo zależało jej na zdobyciu statuetki, Mel B przegrała w finałowej rozgrywce "Tańca z gwiazdami" z Brazylijczykiem Helio Castronevesem. Piosenkarka nie ukrywała rozczarowania decyzją widzów, którzy zdecydowali o zwycięstwie drugiego uczestnika. Mimo iż wszyscy typowali ją na zwyciężczynię "Stricktly Come Dancing", a jurorzy w odcinku finałowym przyznali maksymalną ilość punktów, Melanie Brown była zmuszona przełknąć łzy goryczy po ogłoszeniu werdyktu.  Finałowy odcinek show, oprócz emocji związanych z rywalizacją, był też dość kontrowersyjny. Tuż po rozpoczęciu inna z uczestniczek, Marie Osmond, została wyeliminowana z udziału w dalszej rozgrywce. Jeszcze niedawno Mel B sprawiała wrażenie, jakby zwycięstwo znaczyło dla niej bardzo wiele: - Zostać przyjętym przez Amerykę to by było... Właściwie, to pewnie bym zaniemówiła z wrażenia. Doszliśmy z Maksem tak daleko i niemożemy tego zaprzepaścić. Musimy wygrać dla ludzi, którzy oddali na nas swoje głosy. Drugie czy trzecie miejsce jest nie dla mnie. Lubię coś zacząć i skończyć na szczycie - mówiła.  Po głoszeniu werdyktu członkini Spice Girls powiedziała jedynie, że świetnie się bawiła. A co niby miała powiedzieć?

 

Mimo iż wszyscy typowali ją na zwyciężczynię "Stricktly Come Dancing", a jurorzy w odcinku finałowym przyznali maksymalną ilość punktów, Melanie Brown była zmuszona przełknąć łzy goryczy po ogłoszeniu werdyktu.

 

Finałowy odcinek show, oprócz emocji związanych z rywalizacją, był też dość kontrowersyjny. Tuż po rozpoczęciu inna z uczestniczek, Marie Osmond, została wyeliminowana z udziału w dalszej rozgrywce.

 

 

Jeszcze niedawno Mel B sprawiała wrażenie, jakby zwycięstwo znaczyło dla niej bardzo wiele:

Zostać przyjętym przez Amerykę to by było... Właściwie, to pewnie bym zaniemówiła z wrażenia. Doszliśmy z Maksem tak daleko i niemożemy tego zaprzepaścić. Musimy wygrać dla ludzi, którzy oddali na nas swoje głosy. Drugie czy trzecie miejsce jest nie dla mnie. Lubię coś zacząć i skończyć na szczycie.

 

Po głoszeniu werdyktu członkini Spice Girls powiedziała jedynie, że świetnie się bawiła. A co niby miała powiedzieć?

 

Tak tańczyła Mel B Paso Doble w jednym z odcinków:

 

 

 

 

Plotki o gwiazdach z Wysp znajdziecie TUTAJ!