Katie Melua jest lesbijką?

Katie Melua to jedna z najładniejszych i najspokojniejszych (czytaj nie ćpa i nosi majtki) współczesnych piosenkarek. Ostatnio jednak zrobiło się o artystce głośno nie za sprawą jej muzyki, ale orientacji seksualnej. Poszła plotka, że piosenkarka woli kobiety...
Katie Melua jest lesbijką? Poszła plotka, że piosenkarka woli kobiety... Katie Melua to jedna z najładniejszych i najspokojniejszych (czytaj nie ćpa i nosi majtki) współczesnych piosenkarek. Katie Melua w 2005 rozstała się z wokalistą grupy Kooks, Lukiem Pritchardem, i od tamtego czasy widywana była już tylko w towarzystwie kobiet. Brytyjska prasa od paru tygodni sugeruje, że Katie prawdopodobnie woli kobiety. Sama zainteresowania nie zaprzecza ani też nie potwierdza żadnych plotek. Na łamach dziennika "The Mail on Sunday" piosenkarka powiedziała: - Ludzie mogą o mnie myśleć wszystko. Staram się otaczać swój wizerunek atmosferą tajemniczości. W pewnym sensie, im mniej o sobie powiem, tym lepiej dla mnie. Przypominamy, że piosenkarka wystąpiła w ubiegłym roku na festiwalu w Sopocie.

 

Katie w 2005 rozstała się z wokalistą grupy Kooks, Lukiem Pritchardem, i od tamtego czasy widywana była już tylko w towarzystwie kobiet. Brytyjska prasa od paru tygodni sugeruje, że Katie prawdopodobnie woli kobiety.

 

Sama zainteresowania nie zaprzecza ani też nie potwierdza żadnych plotek. Na łamach dziennika "The Mail on Sunday" piosenkarka powiedziała:

Ludzie mogą o mnie myśleć wszystko. Staram się otaczać swój wizerunek atmosferą tajemniczości. W pewnym sensie, im mniej o sobie powiem, tym lepiej dla mnie.

 

Przypominamy, że piosenkarka wystąpiła w ubiegłym roku na festiwalu w Sopocie:Największy przebój Katie "Nine Million Bicycles"

 

 

I jeszcze piękna piosenka "Spider's Web"