Trzy najlepsze przyjaciółki!

Paris Hilton, Nicole RichieNicky Hilton udały się wczoraj na wspólny lunch do restauracji "Forte" w Beverly Hills. Czujemy się zobowiązani do napisania o tym, ponieważ liczba zgromadzonych przed lokalem paparazzi wprawiła nas w przerażenie. Mamy filmik!

Trzy najlepsze przyjaciółki! Paris Hilton, Nicole Richie i Nicky Hilton udały się we wtorek na wspólny lunch Sławne imprezowiczki udały się na lunch do restauracji "Forte" w Beverly Hills. Czujemy się zobowiązani do napisania o tym, ponieważ liczba zgromadzonych przed lokalem paparazzi wprawiła nas w przerażenie. Z pozoru nic wielkiego się nie stało, a paparazzi tyle, jakby gdzieś w pobliżu wylądowali kosmici. Jednego jesteśmy pewni: już nigdy nie będziemy się śmiali z tego, że Paris nie wie, gdzie zostawiła swój samochód. Już wiemy, że my też byśmy go nie znaleźli.

 

 

 

Z pozoru nic wielkiego się nie stało, a paparazzi tyle, jakby gdzieś w pobliżu wylądowali kosmici. Jednego jesteśmy pewni: już nigdy nie będziemy się śmiali z tego, że Paris nie wie, gdzie zostawiła swój samochód. Poobejrzeniu tego filmiku już wiemy, że my też byśmy go nie znaleźli.

Więcej o: