Jordan zmniejszy biust na Gwiazdkę

Jaki jest najlepszy prezent gwiazdkowy dla męża? Wcale nie kolejny krawat, skarpetki czy woda po goleniu. Katie Price, znana jako Jordan, zafunduje ukochanemu coś ekstra. Co takiego?
Jordan zmniejszy biust na Gwiazdkę Jaki jest najlepszy prezent gwiazdkowy dla męża? Wcale nie kolejny krawat, skarpetki czy woda po goleniu. Katie Price, znana jako Jordan, zafunduje ukochanemu coś ekstra. Co takiego? Kontrowersyjna postać na arenie brytyjskiego show-biznesu zdecydowała się na dość śmiałe posunięcie. Jeszcze przed Świętami niegdysiejsza gwiazdka Playboya podda się operacji biustu, ale, o dziwo, nie chce go już powiększać. To ostatnia okazja dla wszystkich fanów wdzięków Jordan, aby jeszcze przez chwilę podziwiać jeszcze kobietę dumnie wypinającą pierś do przodu. Modelka i aktorka z Wielkiej Brytanii chce jeszcze przed Gwiazdką oddać się w ręce chirurga plastycznego, który zmniejszy jej imponujący biust. Sama Jordan przyznaje, że robi to dla męża Petera Andre. - Po urodzeniu trójki dzieci moje piersi nie są już takie jędrne. To będzie moja czwarta operacja, ale bardzo chcę mieć nowe implanty - mówi modelka. Jej mąż, z którym ma dwójkę dzieci, przyznaje, że jest bardzo zadowolony z decyzji żony: - Uwielbiam oglądać zdjęcia Katie, gdy miała 19 lat. Chciałbym, aby miała naturalne piersi. Na to jednak nie ma co liczyć. Jordan owszem chce zmniejszyć biust, ale co najwyżej o kilka numerów. Obecnie jest dumną właścicielką rozmiaru 32FF. Trzeba przyznać, że prezent gwiazdkowy w postaci pomniejszenia biustu jest iście oryginalny - dużo ciekawszy od nudnych skarpetek czy kolejnego swetra.

 

Kontrowersyjna postać na arenie brytyjskiego show-biznesu zdecydowała się na dość śmiałe posunięcie. Jeszcze przed Świętami niegdysiejsza gwiazdka Playboya podda się operacji biustu, ale, o dziwo, nie chce go już powiększać.

 

To ostatnia okazja dla wszystkich fanów wdzięków Jordan, aby jeszcze przez chwilę podziwiać jeszcze kobietę dumnie wypinającą pierś do przodu. Modelka i aktorka brytyjska chce jeszcze przed Gwiazdką oddać się w ręce chirurga plastycznego, który zmniejszy jej imponujący biust. Sama Jordan przyznaje, że robi to dla męża, Petera Andre .

 

 

Po urodzeniu trójki dzieci moje piersi nie są już takie jędrne. To będzie moja czwarta operacja, ale bardzo chcę mieć nowe implanty - mówi modelka.

 

Jej mąż, z którym ma dwójkę dzieci, przyznaje, że jest bardzo zadowolony z decyzji żony:

Uwielbiam oglądać zdjęcia Katie, gdy miała 19 lat. Chciałbym, aby miała naturalne piersi.

 

Na to jednak nie ma co liczyć. Jordan owszem chce zmniejszyć biust, ale co najwyżej o kilka numerów. Obecnie jest dumną właścicielką rozmiaru 32FF. Trzeba przyznać, że prezent gwiazdkowy w postaci pomniejszenia biustu jest iście oryginalny - dużo ciekawszy od nudnych skarpetek czy kolejnego swetra.

 

Plotki o gwiazdach z Wysp - TUTAJ!