Jak poderwać Patricka Dempseya?

Odpowiedź prosta: zostając fryzjerką. Droga do serca mężczyzny nie zawsze wiedzie przez żołądek...
Jak poderwać Patricka Dempseya Odpowiedź jest prosta: zostając fryzjerką. Droga do serca mężczyzny nie zawsze wiedzie przez żołądek... Jillian Fink, obecna żona Patricka, była jedyną fryzjerką, która potrafiła odpowiednio zadbać o jego fryzurę. Para wzięła ślub w 1999 roku, dorabiając się trójki dzieci. Patrick tak wspomina ich pierwsze spotkanie: Była właścicielką salonu fryzjerskiego, do którego poszedłem przystrzyc włosy. Ujarzmiła moją czuprynę. Jest jedyną osobą, która potrafi zrobić to doskonale. Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, wiedziałem, że coś z tego będzie. Jednak minęły cztery lata, nim wybraliśmy się na pierwszą randkę. Patrick to wyjątkowo rodzinny facet. W jednym z wywiadów powiedział: Pod koniec dnia rodzina - wraz z wszystkimi jej radościami i strapieniami - jest podstawą. Powodem, dla którego robisz wszystko. Dlatego idziesz do pracy, cierpliwie znosisz to, co musisz znieść, robisz to, co musisz zrobić. Ponieważ chcesz dla nich lepszego życia.

 

Jillian Fink, obecna żona Patricka, była jedyną fryzjerką, która potrafiła odpowiednio zadbać o jego fryzurę. Para wzięła ślub w 1999 roku, dorabiając się trójki dzieci. Patrick tak wspomina ich pierwsze spotkanie:

Była właścicielką salonu fryzjerskiego, do którego poszedłem przystrzyc włosy. Ujarzmiła moją czuprynę. Jest jedyną osobą, która potrafi zrobić to doskonale. Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, wiedziałem, że coś z tego będzie. Jednak minęły cztery lata, nim wybraliśmy się na pierwszą randkę.

Patrick to wyjątkowo rodzinny facet. W jednym z wywiadów powiedział:

Pod koniec dnia rodzina - wraz z wszystkimi jej radościami i strapieniami - jest podstawą. Powodem, dla którego robisz wszystko. Dlatego idziesz do pracy, cierpliwie znosisz to, co musisz znieść, robisz to, co musisz zrobić. Ponieważ chcesz dla nich lepszego życia.


Wspaniały mężczyzna i równie wspaniały samochód, czyli kolejna piękna para (u góry z żoną) dla magazynu "Best Life":

 

 

Patrick Dempsey (Fot. 'Best Life')Patrick Dempsey (Fot. 'Best Life')