Victoria Beckham zagra w "Seks w wielkim mieście"

Victoria obiecała kiedyś, że nie będzie grała w filmach. Ale kto by to pamiętał. Po występie w "Brzyduli Betty" wskoczy na plan długo oczekiwanej wersji kinowej serialu "Seks w wielkim mieście"!

 

Dlaczego producenci zdecydowali się postawić właśnie na Posh? Jak podaje źródło:

Victoria Beckham jest prawdopodobnie jedną z największych ikon mody na świecie, więc jej obecność w filmie "Seks w wielkim mieście" jest zrozumiała. Show kręciło się wokół wytwornych i wpływowych kobiet, zatem Vic byłaby naturalną gwiazdą.

Niestety występ Victorii w filmie nie jest jeszcze do końca pewny. Wszystkiemu winna reaktywacja Spice Girls, przez co Posh ma problemy z połączeniem pracy na planie i występów:

Poproszono mnie o udział w filmie "Seks w wielkim mieście", w którym bardzo chciałabym zagrać, ale ponieważ obecnie jestem w pełni zajęta występami Spice Girls, niestety nie mogę tego zrobić teraz.


Jeszcze nie wszystko stracone. Victoria ma rozmawiać z producentami na początku przyszłego roku, gdy trasa koncertowa zespołu dobiegnie końca. Kogo zagra Vici? Samą siebie. W filmie będzie bawić się na wielkiej imprezie razem z Carrie Bradshaw, Samanthą Jones, Charlotte York i Mirandą Hobbs. Według źródła:

Sarah Jessica Parker i pozostałe dziewczyny są bardzo podekscytowane możliwością dołączenia Victorii Beckham do obsady.

Czy "Seks w wielkim mieście" będzie największym hitem filmowym przyszłego roku? Czekamy tę produkcję z niecierpliwością!