Amy Winehouse śmierdzi?!

Maxim opublikował jeden ze swoich słynnych rankingów. Tym razem rzecz dotyczy gwiazd, które... wyglądają jakby śmierdziały. Na liście zdominowanej przez znanych facetów znalazła się kobieta - Amy Winehouse. Poznaj inne gwiazdy, które znalazły się w tym niechlubnym zestawieniu.
Amy Winehouse śmierdzi?! Maxim opublikował ranking gwiazd, które wyglądają jakby śmierdziały! Na zdominowanej przez facetów liście gwiazd, które wyglądają jakby śmierdziały, znalazła się kobieta - Amy Winehouse! Dlaczego akurat Amy Winehouse wygląda jakby śmierdziała? Może dlatego, że Amy zbiera pety ze śmietnika, ćpa i nie myje nóg? Ale to tylko takie domysły celebrities.blox. Kto jeszcze wygląda jakby śmierdział? To znane i cenione osobistości, m.in.: Pete Doherty (męska odmiana Amy Winehouse), Meat Loaf (taki "rockowy" gwiazdor z lat 80) i Woody Allen.

 

Czemu akurat Amy Winehouse wygląda jakby śmierdziała? Może dlatego, że Amy zbiera pety ze śmietnika, ćpa i nie myje nóg? Ale to tylko takie domysły celebrities.blox.


Kto jeszcze wygląda jakby śmierdział? To znane i cenione osobistości m.in. Pete Doherty (męska odmiana Amy Winehouse)

 

 

Meat Loaf (taki "rockowy" gwiazdor z lat 80) i Woody Allen. Więcej...