Geri Halliwell dba o morale córeczki

Grunt to dobre towarzystwo! Choć córka Geri Halliwell, Bluebell, ma dopiero półtora roku, piosenkarka postanowiła zawczasu zadbać o to, by jej jedynaczka obracała się tylko w najlepszym towarzystwie. Co zrobiła?

 

Z tego powodu Ginger Spice zaprosiła Angelinę Jolie na wszystkie nadchodzące koncerty Spice Girls w nadziei, iż to pomoże zaprzyjaźnić się jej córce z dziećmi aktorki.

 

Geri Halliwell, Mel C i Emma Bunton pozazdrościły Victorii Beckham i przeniosły się do Los Angeles. Gdy państwo Beckham przeprowadzili się do Stanów, ich trzech synów z miejsca zaczęło przyjaźnić się z dziećmi rapera Snoop Dogga i córką Toma Cruise'a. Geri chciałaby pójść w podobnym kierunku. Jej zdaniem znajomość z gromadką Angeliny Jolie i Brada Pitta byłaby najlepszym wyjściem dla jej córki.

 

Geri nie widzi świata poza Bluebell i chciałaby dla niej wszystkiego, co najlepsze - mówi źródło dla Daily Mirror - Wysłała do Brada i Angeliny osobiste zaproszenie. Poza tym czuje wielki szacunek do aktorki, ponieważ obie są Ambasadorami Dobrej Woli UNESCO. W jej opinii Angelina jest cudowną matką i byłoby świetnie, gdyby Bluebell mogła spotykać się i zaprzyjaźnić z jej dziećmi.

 

 

Najsłynniejsza para aktorska to nie jedyne gwiazdy, które zasiądą na trybunach w czasie nadchodzącej trasy Spice Girls. Geri Halliwell wysłała zaproszenia również do Nicole Kidman, a Victoria Beckham spodziewa się w Los Angeles Toma Cruise'a z Katie Holmes. Ten sam koncert ma również zaszczycić swoją obecnością cała obsada "Gotowych na wszystko".