Eva Longoria rzuci "Gotowe na wszystko" dla dzieci?

Piękna Eva może niebawem zniknąć z obsady "Gotowych na wszystko"! Aktorka pozazdrościła koleżankom po fachu i postanowiła również zostać mamą.

 

Eva jest gotowa zrobić wszystko, by również zasmakować macierzyństwa. Marcia Cross, czyli serialowa Bree Van De Kamp, ma bliźniacze córeczki. Z kolei według ostatnich plotek Nicollette Sheridan również spodziewa się dziecka. Co prawda sama aktorka zaprzecza temu, ale może stanie jeszcze z Jennifer Lopez i Christiną Aguilerą w szranki w konkursie na najdłużej skrywaną ciążę. Nic dziwnego, że Eva także zamarzyła o zostaniu mamą:

Zawsze uwielbiałam plan, by mieć dużo dzieci. Jeśli w pobliżu są jakieś dzidziusie, zachowuję się jak "Aaaaaaach, dzieci!". Byłam bardzo ambitna, gdy przeprowadziłam się do Hollywood i odniosłam sukces. Jednak teraz mam inne pragnienia - chcę pracować, chcę być wspaniałą żoną i chcę mieć dzieci. To nowy rozdział mojego życia. Będzie mi smutno odchodząc, ale będę miała więcej czasu, by kręcić filmy.

Bez wątpienia Eva już jest wspaniałą żoną, a Tony Parker niemałym szczęściarzem. Seksowna aktorka jest gotowa polecieć samolotem z Los Angeles do Teksasu tylko po to, by ugotować mu śniadanie.