Najlepsze serialowe partie - wersja latino

Może i telenowele z Ameryki Południowej nie są szczytem telewizyjnych osiągnięć. Znamy lepsze filmy. Ale tak przystojnych i namiętnych bohaterów - niewielu. Nawet polscy serialowi chłopcy, których przedstawialiśmy ostatnio, nie umywają się do nich. Teraz masz niepowtarzalną szansę: wybierz z nami swojego latin-lovera!

 

1. Oscar, czyli Juan Alfonso Baptista (Gorzka Zemsta)


 

Serialowy Oscar. jego życie prywatne jest równie pogmatwane jak fabuła telenowele, w których występuje (a przynajmniej w to chcą wierzyć fanki i prasa): jeśli nienawidzi, to z całych sił, jeśli kocha to na zabój. Miał już wiele partnerek, teraz związany z modelką o wdzięcznym nazwisku Paris.

 

Juan Alfonso Baptista

 

2. Juan Reyes, czyli Mario Cimarro (Gorzka Zemsta)

 

 

Gorzka zemsta,fot.TVN

 

Jest starszym bratem Oscara. Dojrzalszy, poważniejszy. Naprawdę, mając do wyboru takich dwóch trudno się zdecydować (o czym najlepiej przekonała się pani na zdjęciu).

 

3. Ricardo, czyli Manolo Cardona (Marina)

 

 

 

 

marina

 

Niech Was do Ricarda nie zraża to, że na zdjęciu jest ubrany. Lepiej zobaczcie, jak całuje:

 

 

 

 

4. Diego, czyli Gabriel Porras (Zemsta, moja miłość)

 

 

 

A raczej Diego, nasza miłość. Kobiety go bardzo kochają. On bardzo je kocha i kocha też swoje ranczo. Czego chcieć więcej od mężczyzny?

 

 

5. Santos Torrealba, czyli Christian Meier (Hacjenda la tormenta)

 

Christian Meier, czyli Santos Torrealba z Hacjendy la Tormenta

 

Urodził się w Peru (na co zresztą wskazuje jego typowo latynoskie nazwisko, w całości brzmi: Christian Dietrich Meier Zender). Jako Santos w "Hacjendzie La Tormenta" nie raz rozczarowuje kobiety. Ale i tak jakoś zdołałyśmy go polubić... Santos w piosence w swojsko brzmiącym języku:

 

 

 

A więc który najlepszy?!?