Już dzisiaj wielka bitwa o MTV EMA!

Wieczorem w Monachium gwiazdy staną do walki o statuetki MTV European Music Awards! Obok takich nazwisk jak Justin Timberlake, Beyonce i Amy Winehouse, pojawią się nasi - Doda, Ania Dąbrowska, Monika Dąbrowska, Kasia Nosowska i O.S.T.R. Dwie rzeczy są pewne: będzie wiele emocji i będzie relacja na żywo.

 

 

Tegoroczna edycja będzie już czternastą w historii MTV EMA. Nagrody pierwszy raz wręczono w 1994 r. w Berlinie. Zdobyli je wówczas m.in. Bryan Adams, Mariah Carey, Aerosmith, Take That i The Prodigy.


Od 2000 r. podczas europejskiej gali MTV wręczane są też nagrody dla polskich wykonawców. Do tej pory zaszczyt ten przypadł w udziale Kazikowi, Kasi Kowalskiej, Myslovitz (w latach 2002 i 2003 r.), Sistars (również dwa triumfy - 2004 i 2005 r.), oraz przy okazji ostatniej edycji duetowi (jeszcze wówczas!) Blog 27.

 

 

Gala w Monachium rozpocznie się o 21. Gospodarzem rozdania nagród będzie sam Snoop Dogg. Na scenie wystąpią m.in. Mika, My Chemical Romance, Avril Lavigne, Will.I.Am z Nicole z PCD, Foo Fighters i... Tokio Hotel!. Wszystko to zobaczycie w MTV.

 

 

A w zaprzyjaźnionym z nami serwisie Infomuzyka.pl będziecie mogli zobaczyć relację na żywo z gali MTV EMA W Monachium! Jeśli nie macie kablówki, ktoś Wam odciął MTV, albo po prostu Wasi bliscy będą w tym czasie oglądać jakiś serial - nic straconego! Ruszamy ok. 20.30, zaglądajcie na Infomuzykę!