Spice Girls zareklamują... Tesco!

Głośna i zapewne dochodowa trasa Spice Girls nie zaspokoiła apetytów dziewczyn na pieniądze. Spicetki zagoszczą na Święta w domach wszystkich Brytyjczyków za sprawą telewizora i zarobią za to dużo. Jakim sposobem? Zgodziły się na wzięcie udział w świątecznych reklamówkach... Tesco!

 

Filmy reklamowe będą dwa. Na pierwszym można zobaczyć, jak piosenkarki usadowione na eleganckiej sofie prowadzą zażartą dyskusję na temat tego, co podać w czasie świątecznej kolacji. Nikogo nie powinno zdziwić, że Victoria Beckham zadecydowanie stawia na homara. Druga reklamówka pokazuje, jak dziewczyny, aby pozostać nierozpoznanymi, próbują się ukrywać w okolicach Tesco.

 

Ta propozycja była dla nich niesamowicie lukratywna, a dla Tesco to wprost mistrzowskie posunięcie - mówi źródło dla gazety The Sun - Reklamy są bardzo śmieszne i dziewczyny są przekonane, że będzie to świetna parodia.

Współpraca z Tesco rzeczywiście jest "niesamowicie lukratywna" dla członkiń Spice Girls. Każda z nich zarobiła na dwóch krótkich reklamach po okrągłym milionie funtów!

 

Premiera filmów reklamowych zapowiadana jest na 12. grudnia i pokrywa się z oficjalną premierą nowej płyty Spice Girls.

 

A może ktoś nas chce zatrudnić do reklamy?

 

 

Więcej o: