Najbardziej męski z męskich!

Kto jest najbardziej męski z facetów, którzy chodzą po ziemi? Pytanie teoretycznie łatwe, ale odpowiedzi może być tysiące, bo każdy (a raczej każda) ma inny typ. Problem został rozwiązany poprzez internetowy sondaż. Zobaczcie wyniki!

 

To właśnie David Beckham został uznany za najbardziej męskiego ze wszystkich mężczyzn na świecie. Gwiazdor piłki nożnej znalazł się na szczycie listy 49 mężczyzn 2007 roku, która została ogłoszona przez AskMen.com. W głosowaniu na mężczyznę idealnego wzięło udział ponad milion użytkowników Internetu.

 

David, który po podpisaniu kontraktu z Los Angeles Galaxy opuścił ukochaną Wielką Brytanię, został doceniony za wiele swoich cech. W uzasadnieniu werdyktu napisano:

Za swoim ogromnym talentem, angielskim urokiem, stylową garderobą i gładkimi fryzurami, Becks bez niczyjej pomocy sprawia, że piłka nożna jest coraz bardziej znacząca w Stanach.

 

Wśród pozostałych wyróżnionych znaleźli się kolejno: gwiazdor "Bourne ultimatum", Matt Damon, producent hip-hopowy Timbaland oraz tenisista Roger Federer. Pierwszą piątkę zamknął piosenkarz Justin Timberlake. Zeszłoroczny triumfator, George Clooney, spadł o siedem pozycji w dół i na liście figuruje jako ósmy w kolejności.

 

Doceniono również niepodważalną męskość wysłannika Jego Królewskiej Mości. James Bond, a dokładniej jego ostatni odtwórca, Daniel Craig, znalazł się na szóstej pozycji.

 

David Beckham nie był jedyną "męską" gwiazdą sportu. Fani z całego świata głosowali na wspomnianego już Rogera Fererera, a na dwudziestej drugiej pozycji wyhamował gwiazdor Formuły 1, również Brytyjczyk, Lewis Hamilton.

 

Niektórzy mówią, że David jest męski, inni, że wręcz przeciwnie. Ocena należy do Was.