Hojny tatuś!

Każda córeczka tatusia jest jego oczkiem w głowie, a jeśli jeszcze jest w ciąży, jak Nicole Richie, to pragnie się dla niej gwiazdki z nieba. Lionel Richie jest może bardziej praktyczny i właśnie kupuje swojej córce...

 

...dom wartości 7 milionów dolarów. Lionel jest równie przejęty rolą dziadka, co Joel Madden, przyszły zięć, rolą taty. Piosenkarz postanowił, że jego pierworodny wnuk musi mieć odpowiednie, a przede wszystkim bezpieczne, warunki do rozwoju.

 

Tatuś nie mógł wybrać sobie lepszej pory na taką niespodziankę - Nicole już od tygodni poszukuje nowego lokum dla siebie, swojego chłopaka, a przede wszystkim maleństwa, które przyjdzie na świat.

Całkiem niedawno wyprowadziła się ze swojego mieszkania w Hollywood i choć lubi kawalerskie lokum Joela w Glendale, to nie chce tam wychowywać dziecka - mówi przjaciółka Nicole - Chciałaby być blisko rodziców, gdy nadejdzie rozwiązanie. Lionel chce przede wszystkim, by Nicole była bezpieczna, więc pomyślał, że strzeżone osiedle będzie w sam raz.

 

To się nazywa miłość rodzicielska w gwiazdorskim wydaniu!