Sarah Wayne Callies nie powróci!

Producenci nie pozostawili Sarah wyboru - po urodzeniu dziecka nie pojawi się więcej na planie serialu "Prison Break".

 

Początkowo mieliśmy nadzieję, że Sarah, czyli serialowa dr Sara Tancredi, po porodzie znów będzie występować w "Prison Break". Później usłyszeliśmy, że aktorka jednak nie powróci do serialu, podobno na własne życzenia. Sarah wyznała jednak prawdę francuskiemu magazynowi "Tele Star":

Nie miałam wyboru. Jest mi smutno, ale taki jest show biznes.


Aktorka dodała, że pod koniec kręcenia drugiego sezonu była pewna, że nadal będzie mogła kontynuować pracę. Zwolnienie było dla niej szokiem. Bardzo polubiła swoją postać i aktorów, z którymi współpracowała. Nie zapomniała oczywiście wspomnieć kilka słów o naszym ulubieńcu, czyli Wentworthcie Millerze:

Było nam tak przykro, że nie możemy już więcej pracować razem. Wentworth jest dżentelmenem. Jest wspaniały i pełen klasy. I wiele się od niego nauczyłam. Ale w serialu takim jak "Prison Break" oprócz Wentwortha każdy może odejść. Kiedy otrzymałam rolę Sary, myślałam, że będę tylko przez rok. Potem byłam szczęśliwa, że występowałam drugi rok.


Sarah nie wie, w jaki sposób jej serialowa postać opuści "Prison Break". Jednak mamy nadzieję, że nie w worku lub w kawałkach, gdyż aktorka jest gotowa powrócić na plan, jeśli tylko producenci znów zechcą dać jej szansę. Póki co Sarah wypoczywa, opiekując się swoją córeczką Kealą.

Więcej o:
Komentarze (192)
Sarah Wayne Callies nie powróci!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  oglądałam czwarta serie i ona żyję wiec nie straszcie ludzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SARAH MA DZISIAJ URODZINKI!!!!!! :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :] xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  pod koniec 3 seri odcieli jej glowe ale wroci w 4 sezonie moze jako ZOMBIE!!!!! poprostu firma wszystko sfiksowala i wale jej nie zabili tylko kogos innego i dobrze ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  mam nadzieje ze powroci bo jest sliczna uzdolniona i sietna aktorka ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Sarah to najwspanialsza osoba na świecie, uwielbiam ją, kocham też "Prison Break", ale nie wyobrażam sobie tej superprodukcji bez niej. To naprawdę wspaniała aktorka, a to jak potraktowali ją producenci serialu, jest nie tylko parszywe, obleśne i bezlitosne, ale także perfidne. Tacy ludzie muszą myśleć, że nie ma już na świecie osób, które dla kariery zrezygnują z rodziny. Sarah została wyrzucona, bo taką właśnie sobą jest. Tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ja tam bez niej i tak bende ogladala ten super film ale dlaczego

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Totalna beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  niestety nie powroci bo obcieli jej głowe!!! masakryczna smierc:(

 • Gość: Gość

  0

  plotek se to wymyslił sara wruci poco pisze glupoty jak nie wie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX