Sienna Miller zadrwiła z Kate Moss?

Wygląda na to, że otwarta wojna pomiędzy Kate Moss i Sienną Miller trwa. W zeszłą sobotę modelka bardzo pokłóciła się z nielubianą koleżanką i zarzuciła jej kopiowanie stylu oraz kradzież znajomych. Co tym razem zrobiła Sienna?

 

Otóż aktorka i jej chłopak widziani byli w Dublinie, jak opuszczali studio tatuażu, gdzie zrobili sobie takie same wzory na nadgarstkach, aby pokazać całemu światu, jak silne uczucie ich łączy. Rhys Ifans na prawym, Sienna na lewym. Nie nam oceniać, czy takie dowody miłości są na poziomie czy nie. Chodzi o dwie inne rzeczy.

 

Po pierwsze, w czasie kłótni Moss wyrzuciła Siennie podkradanie znajomych. W tym przypadku wszystko się zgadza - Rhys Ifans od lat jest bliskim przyjacielem modelki i była ona bardzo niezadowolona, gdy usłyszała pogłoski o ich romasie. Po drugie, wzorem tatuażu, jaki sobie zrobili, jest jaskółka. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Kate sama ma taki, a nawet uczyniła go symbolem autorskiej linii odzieżowej dla sieci Top Shop.

 

Chyba przyznacie, że mogła się trochę zdenerwować.

 

Wojna trwa, czekamy zatem na ruch ze strony Kate. Charakterek ma, więc może być ciekawie.

 

Której będziecie kibicować?

Więcej o: