Kate napadła na Siennę!

Nie ma nic lepszego, jak dwie bijące się kobiety. Kate może i nie pobiła Sienny, ale była już bardzo blisko. Zastanawiacie się, o co mogło pójść?

 

Wszyscy lubimy tego rodzaju historie! Kate Moss i Sienna Miller spotkały się w sobotnie popołudnie na ślubie wspólnej znajomej. Kiedy strzeliły sobie po kilka głębszych, emocje wzięły górę. Modelka naskoczyła na Siennę i oskarżyła ją o kopiowanie jej stylu!

 

Co z tego, że odkąd Kate zaprojektowała ubrania dla sklepów Top Shop, każda dziewczyna na Wyspach nosi ubrania podobne do tych z jej szafy. To nieważne. Liczyło się tylko wyładowanie złości na Siennie .

 

Naskoczyła na nią i oskarżała o kopiowanie stylu. Później zarzucała, że teraz chce ukraść jej styl życia i znajomych - mówi świadek sobotniej kłótni.

 

Spór zakończył się, kiedy między zwaśnione kobiety wkroczyła Sadie Frost - przyjaciółka Kate i największy wróg Sienny (przecież Sienna odbiła jej Jude'a Law). Sprowadziła koleżanki na ziemię i zaznaczyła, iż są na ślubie, a to nie miejsce i nie czas na takie zachowanie. Skończyło się bez rękoczynów. A szkoda...