Paris Hilton będzie uczyła gotowania

Paris twierdzi, że jej umiejętności w kuchni nie tylko utrzymują się na poziomie herbaty i jajecznicy, ale także poza niego wykraczają. Zamierza udowodnić to w własnym programie kulinarnym.

 

Całe show będzie niewiele odbiegało od pokaźnej części programów tego typu, jak choćby "Kulinarnych podróży Roberta Makłowicza". Paris zamierza podróżować po różnych zakątkach świata, pichcąc potrawy charakterystyczne dla danego regionu. Gwiazda mówi o programie:

Myślę, że to będzie zabawne i ludzie nie zdają sobie sprawy, że jestem prawdziwym łakomczuchem oraz potrafię ugotować mnóstwo potraw.

Przypomina nam się "Simple Life". Niby okoliczności inne, ale przesłanie to samo. W tamtym programie Paris udowadniała, że potrafi przeżyć pracując na farmie i serwując posiłki w taniej restauracji. Tutaj będzie przekonywać, że sama potrafi je przyrządzić. Ciekawi nas, czy wzorem Makłowicza będzie zapraszała przypadkowych przechodniów do degustacji potraw.
Więcej o:
Komentarze (33)
Paris Hilton będzie uczyła gotowania
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  :oALE PIEKNA:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:):):):):):):)

 • Gość: Gość

  0

  ONA SUPER GOTUJE WIEZCI MI:):):):):):)

 • Gość: Gość

  0

  kocham ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ona jest piekna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma zarabista komurke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma piekne ubrania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11buzka PARISKA MOJA KOCHANA:)

 • Gość: Gość

  0

  z twarzy to ona taka sobie - skąd ma taką poularność?

 • Gość: Gość

  0

  Paris i gotowanie =D
  *:*:*:*:*

 • Gość: Gość

  0

  niech to puszczą w Polsce :D :D :D pośmiejemy się razeem ^^

 • Gość: Gość

  0

  pffffffffffffffffff hahaha umieram nawet ja nie umiem gotowac!! co dopiero ona! tyle ze to ktos pewnie za nia bedzie gotowal

 • Gość: Gość

  0

  Hahaha :D Parysia i gotowanie??? Czy my mówimy na pewno o niej? To będzie cud jak ona będzie umiała zaparzyć herbatę i się nie poparzyć, hahahaxD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX