Ma dość Pottera!

Mimo iż filmowe przygody młodego czarodzieja przyniosły Danielowi Radcliffe'owi ogromną sławę i 33 miliony dolarów na koncie, aktor ma dość wizerunku grzecznego nastolatka. Ludzie, jestem dorosłym facetem - zdaje się krzyczeć!

 

W gruncie rzeczy można się było spodziewać, że przyjdzie w życiu Daniela moment buntu przeciwko Harry'emu. To przez niego aktor nie może być sobą. Z racji specyfiki roli ma zabronione: tatuaże, kolczyki, imprezowanie, romanse, skandale, a nawet nie może publicznie napić się piwa, choć 18 lat już skończył. Gwiazdor narzeka na łamach "Popcornu".

Coraz częściej mam wrażenie, że Harry Potter kradnie mi moje życie! Wszyscy widzą Harry'ego, mało kto widzi Daniela.

Jest jednak coś, co zrobić może - przyjmować nowe role i przez nie zrywać z wizerunkiem czarodzieja. Jak do tej pory Daniel zagrał w dwóch sztukach na West Endzie. Jedna z nich, "Equus", wzbudziła nie lada kontrowersje, a to przez to, iż Daniel występuje w niej, jak go Pan Bóg stworzył.

 

Lada dzień na ekrany kin wejdzie kolejny film "December Boys" z udziałem Radcliffe'a i nie będzie to następna część przygód z cyklu "Harry Potter i...". Tym razem Daniel zagrał człowieka z krwi i kości. Zapowiada się naprawdę nieźle.

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (123)
Ma dość Pottera!
Zaloguj się
 • toja

  Oceniono 4 razy 2

  Wspaniałe zdjęcie i super facet :)
  Aż mam motyle w brzuchu :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  NO ICO I TAK GO LUBIE//////

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Harry proszę nie rub tego nie mażesz tak po prostu odejść skończ jeszcze harrego pottera proszę

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  piERWSZEA FOTA JEST SUPER ALE TA DRUGA TERZ MORZE BYĆ :* :* :* sŁOWA''pASOWAŁO BY,ŻEBY GO OGOLIĆDO ZDJĘCIAxDDD'' KAŻDY WIE RRRRRRŻĘ CHŁOPACY SIĘ NIE GOLĄ TY UMYSŁOWO CHORY GOŚCIU Z PEWNOŚCIĄ MU MAZDROŚCISZCZ TA POZA JEST SPOKS:* :* :* BUZIACZKI

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Ja nie popieram ani jednej strony(tej która mówi o nim źle,i tej która mówi o nim dobrze).
  Nigdy nie możecie być wszystkiego pewni co do tego co piszą w mediach i pokazują w internecie :/
  Ludzie którzy nie na widzą jakiegoś aktora(niektórzy)mogą zrobić prawie wszystko(oczywiście jeżeli tak strasznie go nie lubią).Mogą zniekształcić zdjęcia(bo nie wieżę że jakikolwiek facet na świecie może mieć tak zbudowane ciało),napisać o czymś co nie wydarzyło się na prawdę(a muszę stwierdzić że niektórzy z nich mają duże wpływy na to
  jak o tej osobie będzie myśleć publiczność).Nie wiem czy on naprawdę wystąpił w takim filmie(a wszystko na to wskazuje że tak,lecz mimo wszystko niczego nie można być pewnym).Ja osobiście dużo o nim nie wiem,ale pamiętajcie że nawet jeśli powtarzają na różnych stronach rzeczy które sprawiają że możecie zmienić zdanie o gwieździe,nie zawsze muszą być prawdziwe(i tu powtarzam,nie możecie żyć i zbierać informacji o tym co mówią w mediach!!!!
  XD :-) :P :) ;) =).......

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Wspaniałe zdijęcie super przystojny facet czuje że mam motyla w brzuchu spaniałym wymarzonym aktorze jakiego w życiu zobaczyłam aktora jestem dla ciebie fanem i idolem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Funtów a nie Dolarów bo on jest brytyjczykiem a nie amerykaninem on mieszka w Wielkiej Brytani a nie w Ameryce dolary to w ameryce są a W Wielkiej brytani są Funty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  jest taki słodki ja też bym się zbuntowała ale on nie może zrezygnować z "Harrego Pottera" to najlepszy film na świecie:):*

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ej a czemu obcieli najlepszy kawałek xD?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX