Więcej seksownych zdjęć Vanessy?

Dobra wiadomość dla fanów aktów Vanessy Hudgens. Jednak tym razem nie będą to prywatne zdjęcia, które jakaś złośliwa duszyczka rozprzestrzeniła w sieci. Vanessa Hudgens ma zamiar zademonstrować swoje wdzięki pozując do magazynów dla mężczyzn.


Oczywiście Vanessa nie chce zrywać z wizerunkiem słodkiej gwiazdki, dlatego nie będzie żadnego odsłaniania biustu czy przesadnie prowokacyjnych póz. Wszystko grzecznie, z klasą, ale przy tym z ogromną dawką seksapilu.

 

Aktorkę zainspirowała tutaj koleżanka po fachu, Hayden Panettiere, która również skończyła 18 lat i postanowiła pozować dla brytyjskiego magazynu FHM. Vanessa powiedziała:

Myślę, że bycie kobietą i pokazywanie swojej seksownej strony są uzasadnione. Możliwość udowadniania, że czujemy się komfortowo w naszej własnej skórze, to dobra rzecz. W zupełności mogę seksownie pozować dla magazynów. Ale nie dla Playboya.

Urodzie Vanessy nie możemy nic zarzucić, a męska część jej wielbicieli pewnie też bardzo ucieszy się z tej decyzji. Dla przykładu tak w FHM wyglądała uwodzicielska Hayden Panettiere.

 

 

Hayden Panettiere (FHM)