Gdzie jest Corbin Bleu?

Czy zauważyliście, że zawsze na premierach "High School Musical" błyszczy Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale i inne gwiazdy, ale nigdy nie ma wśród nich Corbina Bleu? Dlaczego?

Otóż Corbin ma po prostu wyjątkowego pecha. Zapraszano go na wiele gal premierowych, ale zawsze wypadało mu coś ważniejszego i nie mógł w nich uczestniczyć. Aktor żali się:

Nigdy nie byłem na premierze "High School Musical". Nigdy. Podczas pierwszej z nich pracowałem nad filmem "Wskakuj!". Nie mogłem pójść na premierę filmu na DVD. Byłem w trasie koncertowej podczas premiery "High School Musical 2" w Disneylandzie. Nie mogłem zjawić się na międzynarodowej premierze w Londynie. Ciąży na mnie klątwa.

Corbin nie był obecny także na gali Teen Choice Awards , bo wybrał się wówczas w trasę koncertową. Może tę pechową serię przełamie w końcu premiera filmu "High School Musical 3", w którym Bleu zgodził się wystąpić. Powiedział, że będzie zainteresowany graniem w HSM tak długo, jak scenariusz będzie dobry, a płaca uczciwa.

 

W żyłach Corbina płynie włoska i jamajska krew. Ma trzy siostry, a jego ojciec, David Reivers, także gra w filmach. Jako ulubione aktorki Corbin wymienił Jennifer Garner i Angelinę Jolie . A książka, która zrobiła na nim największe wrażenie to powieść "Wielki Gatsby".

 

Corbin od najmłodszych lat był ulubieńcem obiektywów kamer. Już jako dwuletnie dziecko brał udział w reklamach telewizyjnych, m.in. płatków śniadaniowych Life, Bounty, Hasbro i Nabisco. Już jako 4-latek pracował dla agencji modeli Ford, pojawiając się w magazynach dla dzieci, katalogach z odzieżą oraz na opakowaniach zabawek i gier.

 

Uwielbiał tańczyć i zapisał się do szkoły baletowej, będąc na ogół jedynym chłopakiem w klasie (przynajmniej nie narzekał na powodzenie wśród dziewczyn). Pierwszą poważną rolę otrzymał jako porzucony bezdomny niemowa w sztuce "Tiny Tim is Dead" na Broadwayu.

 

Uważni widzowie serialu "Ostry dyżur" być może zapamiętali go jako małego chłopca pojawiającego się w jednym z odcinków. Wystąpił także w "Żołnierzu przyszłości", "Łapcie tę dziewczynę", gościnnie w "Hannah Montana" i wielu innych produkcjach.

 

Corbin dzielnie radzi sobie w jako aktor i dotąd wystąpił w dwóch z trzech najbardziej kasowych filmów Disney Channel, czyli "Wskakuj!" oraz "High School Musical". W maju tego roku ukazał się jego album "Another Side".