K-Fed: morderca czyhał na jego życie?

FBI zdobyło dowody na to, iż ktoś wynajął płatnego mordercę, który miał wyprawić K-Feda na tamten świat. Czyżby Britney Spears chciała pozbyć się dawnego ukochanego?

 

Ta informacja huknęła wczoraj jak grom z jasnego nieba. Przedstawiciele FBI i LAPD potwierdzili, że badali sprawę zlecenia zabójstwa Kevina Federline.

 

Agenci oczywiście zastosowali wobec Federline standardową procedurę ochrony. Dziennikarze podsuwali chętnie swoje typy na zleceniodawcę, wśród których królowała oczywiście Britney Spears. Piosenkarka miała dobre powody, by pozbyć się Kevina, wliczając w to wojnę o dzieci, pieniądze oraz publiczne oczernianie. Jednak równie dobrze mogłaby to być Shar Jackson, którą K-Fed zostawił, gdy była w ciąży. Lista podejrzanych jest jeszcze dłuższa.

 

Wszyscy bardzo nakręcili się tą historią, powstało multum teorii spiskowych, a sam Kevin Federline urósł niemal do rangi męczennika i... chwilę później podano informację, że dochodzenie rozpoczęto w lipcu, a cała sprawa została zamknięta dawno temu.

 

Lee Sands, przedstawiciel Departamentu Policji w Los Angeles, powiedział:


Detektywi nie znaleźli niczego, co mogłoby potwierdzić zarzuty. Sprawa jest obecnie zamknięta.

 

Dlaczego ta historia wypłynęła na wierzch po tak długim czasie? Pewnie skorzystał na tym sam Kevin Federline. Dotąd to Britney traktowano jako ofiarę, a K-Fed był postrzegany jako sęp czyhający na jej fortunę. Teraz role odwróciły się, a Spears posądzana jest o wynajęcie mordercy, co może bardzo pomóc Kevinowi w walce o dzieci.

 

Więcej o:
Komentarze (17)
K-Fed: morderca czyhał na jego życie?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  KEWIN TY PEDALE NIENAWIDZE CIE JAK BYM CIE WIDZIALA DO ODRAZU BYM CI WBILA MUZ W PLECY

 • Gość: Gość

  0

  Typowy przykład faceta - dupka. Choć to chyba najcięższy przypadek o jakim słyszałam: złodziej, nie dość, że ukradł kase Brit to jeszcze dzieciaki. Palancisko.
  Prawie w 100 procentach zgadzam się z Weną choć nie mogę się zgodzić co do tej kulki w łeb, jakby nie było to też człowiek mimo , że obłudny cham.
  Nie wiem czemu, ale jak na niego patrzę to mi się nie dobrze robi.

 • Gość: Gość

  0

  No i niech zdycha pie..ny sku..el.
  Z.. całe życie Britney, teraz wszyscy po niej jadą, jaka to ona żałosna, że pada jej na mózg.
  A przez kogo?
  Przez pana K-Fed'a.
  To jest nic nie warty śmieć, nikomu nie zaszkodziłoby gdyby dostał kulą w łeb, chociaż sama chciałabym oglądać jego powolną śmierć.
  K-FED TO NIEDO..Y SKU..EL, ZAPAMIĘTAĆ SOBIE! ^^
  Gdyby nie Brit, on żyłby pod mostem, a jego niedorozwinieta, krzywa morda nie bylaby w gazetach i mediach.
  dla takiego to nawet na żal.pl miejsca nie ma, on nie dość, że żałosny, to jeszcze ch..owo podstępny i cholernie zeszmacony, dwulicowy.
  Żadnej zalety się nie dopatrzyłam, chociaż takowe potrafię dostrzec nawet w Paris Hilton, czy innych pseudo beznadziejnych gwiazdkach ;]

 • Gość: Gość

  0

  co za h.. nie dosc ze narobi dzieciakow a britney zniszczyl zycie i jeszcze jej kase chce skur...ja tez bym mu dal kulke w leb i do piachu

 • Gość: Gość

  0

  JA MYSLE ŻE TO NIE BRITNEY CHOCIAŻ JA BYM TAK ZROBIŁA FACET ZNISZCZYŁ JEJ ZYCIE CHCE ZABRAĆ JEJ DZIECI I KASE JA NIE WIEM CZY CI PRAWNICY MAJĄ KLAPKI NA OCZACH BO WIDAĆ KTO TU JEST TYM ZŁYM! OCZYWIŚCIE ŻE KEVIN!!!

 • Gość: Gość

  0

  co za palant. H.. po prostu. Jak tak można, założę się , że to on go wynajął . Chodzi mu tylko o kase.
  nic go nie obchodzi, pewnie był z britney dla kasy.
  PALANT PALANT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Gość: Gość

  0

  Wszystko ma swoją cenę

 • Gość: Gość

  0

  ;/ nienawidze go ;/

 • Gość: Gość

  0

  nie cierpie tego goscia....czysty palant,tylko zrujnował zycie britney..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX