Pamela Anderson spłaciła dług seksem

Pamela Anderson opowiedziała o propozycji jaką niedawno otrzymała. Pani "Słoneczny patrol" ma bowiem słabość do kasyn (o czym zdążyliśmy się już przekonać) i wszystkich gier hazardowych...

 

Nie zawsze jednak szczęście jej sprzyja i zdarza się, że w pokera przegrywa spore pieniądze. Na przykład 250 tysięcy dolarów, które musi później jakoś oddać. I właśnie niedawno jeden z profesjonalnych karciarzy złożył Pameli propozycję. Powiedział, że spłaci dług panny Anderson w zamian za seks. Co na to Pamela? Tak skwitowała całą sytuację:

Powiedział, że jeśli się z nim umówię, to dług będzie przeszłością. Przez parę dni chodził za mną jak piesek i ciągle mnie męczył wspomnianą propozycją. No i w końcu spłaciła swój dług... Podziałało, podobało mi się... Spłaciłam pokerowy dług świadcząc usługi seksualne i zakochałam się. To takie romantyczne. To był pierwszy raz, jak grałam w pokera... I on mnie wykorzystał... Ale zakochaliśmy się w sobie, to miłe. To dobry facet.

Z pewnością. On jest dobrym facetem. Pamela romantyczną księżniczką, a między nimi wielka miłość. Skąd my to znamy? Czyżby fabuła filmów porno?

Więcej o: