Vanessa Hudgens znów się rozbierze?

Gdy w sieci pojawiły się nagie zdjęcia Vanessy, specjaliści z rozbieranej branży stwierdzili, że gwiazda ma odpowiednie warunki , żeby zrobić karierę. Hudgens dostała propozycję wystąpienia w produkcji erotycznej.

Joe Francis zaoferował Vanessie 500 tysięcy dolarów za udział w jego show "Girls Gone Wild". Fabuła owej produkcji, podobnie jak i innych z tej branży, do najoryginalniejszych nie należy.

 

Ekipa dzielnie przemierza kluby w poszukiwaniu młodych kobiet, które zgodzą się zaprezentować swoje wdzięki przed kamerą, ze szczególnym akcentem na biust i pośladki. A potem przechodzą do sedna sprawy. Jak powiedział Francis:

Vanessa Hudgens jest klasyczną dziewczyną z sąsiedztwa, która może zaszaleć. Bycie seksownym nie jest przestępstwem. Zrobiła zdjęcie, był przeciek, a teraz czas, by rozwinęła swoją karierę. Jest wspaniała, zabawna, utalentowana i otwarta, czyli posiada atrybuty, które docenia "Girls Gone Wild" i jego fani. Wierzymy, że Vanessa z pewnością wskoczy do autobusu "Girls Gone Wild" i dołącz do ekipy najlepiej sprzedających się późną nocą wideo na świecie.

Jednak nie wydaje nam się, by Vanessa przyjęła tę propozycję ze szczególną aprobatą. Zwłaszcza po tym, jak omal nie pożegnała się z Wytwórnią Walta Disneya i wstydzie, którego najadła się po wycieku nagich zdjęć do sieci. Poza tym sam interes słabo opłacalny - za udział w HSM3 oferowano jej okrągły milion dolarów, czyli dwa razy więcej niż za "Girls Gone Wild". Praca też przyjemniejsza , bo wszak u boku Zaca Efrona.

Więcej o:
Komentarze (497)
Vanessa Hudgens znów się rozbierze?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  NIE DAJ SIE KOTKU!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  NIE DAJ SIE!!! ILY

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  prosze vanessa nie rob tego bardzo cie kocham

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  vannesa nie daj sie tym glombom

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  nie badz glupia Vanessa nie daj sie!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  vanessa jest supeeeeeeeeeeeeeeer!!!:)mam na dzieje że się nie da;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  vanesa nie godź się na to

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  NIE

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  vanessa jest spoko napewno odmówi nie jest taka .
  Wierze w nią.Nie zgodzi sie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX