Jessica Simpson chce mieć dziecko z gejem!

Przychodzi taki czas w życiu kobiety, że pragnienie zostania matką jest niezwykle silne. Ulubienica Ameryki, Jessica Simpson, właśnie przechodzi przez taki okres, a że nie ma faceta, postanowiła zastosować inne środki. Dość drastyczne!

 

Piosenkarka na lewo i prawo opowiada, jak bardzo marzy jej się dziecko. Dość poważnie rozważała adopcję, ale teraz wpadła na dużo lepszy, wręcz genialny, pomysł. Postanowiła poddać się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. Ale nie to jest najlepsze. Pomocnej dłoni udzielił Jessice jej długoletni przyjaciel, fryzjer i stylista Ken Paves, który jest jawnym gejem.

 

Jessica poważnie myślała o adopcji, ale wiem, że od zawsze chciała doświadczyć bycia w ciąży. W tej kwestii jest dość staromodna. Jestem pewna, że chciałby mieć dziecko, które jest biologicznie jej - mówi osoba z otoczenia gwiazdeczki.

 

A jak to się stało, że wpadła na pomysł Kena?

 

Była z nim na kolacji i narzekała, jak bardzo niedojrzali są faceci, z którymi się spotyka. I wtedy zasugerowała sztuczne zapłodnienie. Ken jest nawet chętny, ale jego chłopak nie za bardzo przychyla się do tego pomysłu.

Przyznacie, że jak Panna Simpson coś wymyśli, to... Ciekawe, ile nad tym myślała?

 

Więcej o: